Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burkolóként dolgoztam Németo....

Burkolóként dolgoztam Németo. -ban. De nem fizetettek ki. Szerződés nelkül tudok vmit tettni?

Figyelt kérdés
Papíron is aláírta nekem, hogy tartozik, és sms-ben is megvan,hogy nem hajlandó fizetni (nem minőségi okokból, hanem csak úgy).Nem akart egyáltalán fizeti, vagyis mindig azt kaptam, hogy majd holnap, meg most várni kell a pénzedre. Eljöttem az utolsó pénzemből (ami elég volt a benzire), és most azt mondja, hogy így már ki sem fizet, mert eljöttem.
2014. jan. 1. 04:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerzödés nélkül mit akarsz? Mellesleg ha sokat erölködsz, még igen komoly büntetést is kapsz fekete munkáért - ott ugyanis komolyan veszik, hogy ez nem megengedett.
2014. jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerződés nélkül mit akarsz ba szki?


Most szerződés nélkül én is azt mondom, hogy te tartozol nekem 2000 euróval. És? Érdekel bárkit?

2014. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!