Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen megbízható, magyar...

Milyen megbízható, magyar nyelvő forex oldalak vannak?

Figyelt kérdés

A Saxobank megbízható?

Vagy a hunforex?

Az angol nyelvűt esetleg könnyű megérteni?


2014. jan. 8. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ha mar magat az oldalt sem erted, javaslom felejtsd el az egesz temat. a forex nagyon kockazatos ugyletekbol all, komoly tudas nelkul gyorsan bukhatsz parszazezret.
2014. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Saxobank megbízható, komoly cég.
2014. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, "komoly tudas nelkul gyorsan bukhatsz parszazezret".

Annyival egészíteném ki, hogy komoly tudással sokkal lassabban fogsz bukni pár százezret. Rendkívül nagy a rizikó a forexen. Én több éve (kb 4.) bukdácsolok benne. (szó szerint!)

Még meg van a tőkém, de amit nyerek hosszú hónapok alatt, azt egy-két hónap alatt végül is vissza szerzi a bróker tőlem egy "rossz kereskedési szakaszban". Jellemzően a negyedéves kimutatásuk időszakában (pénzügyi zárás) (gondolom be kell mutatniuk milyen nyereségesek voltak, ezért aztán megteszik amit elvárnak tőlük)... Aztán újra gondolom a stratégiámat, kezdődik az új negyed év, megint jól megy egy pár hónapig, és persze megint csak elvesztem épp egy időszaki zárás környékén. Én bele tartozom az 5%-ba, mert nem vesztettem el a tőkémet (de arról nem ír a fáma, hogy az 5% nyereséges-e...)

Tudom, hogy le fogtok pontozni, de majd megtudjátok.

Véleményem szerint nincs megbízható magyar forex olval, mert sehol sem mondják, hogy nagyon jó az esélyed arra, hogy elbukd a pénzed, sőt mind azt mondja, hogy ez egy megélhetési forma, meg fogsz gazdagodni, gyorsan meg lehet tanulni. Még fizetős tanfolyamot is indítanak, ahol megmondják a tutit (dehogy mondják! Ha tudnák nem oktatnák, hanem csinálnák)...

Szerintem lottózz inkább. Az sokkal biztosabb, kevesebbet lehet rajta bukni, és lehet rajta nyerni.

Vagy ha mindenképpen ilyen irányt keresel, akkor menj a bét-re. Azzal agyon keveset lehet nyerni, de a nyerési esély elég nagy. Nagy tőke kell hozzá, és nem szabad pánikolni. Ott folyamatosan nyerek, de az eredményem alig több mint amilyen az éves kamat lenne.

2014. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!