Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 21 éves vagyok, esti tagozatos...

21 éves vagyok, esti tagozatos. Nagyon szeretnék dolgozni, de diákszövegkezet nem szívesen fogad ( mivel nem nappalis vagyok ), Normál munkák nagyon nagy többségénél meg kérnek érettségit. Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Voltam már diákszövetkezetbe, ők 1x hívtak be de csak azért mert karácsonyi nagy hajtás volt,diák meg nem volt elég.

Jelentkeztem olyan diákszövetkezetbe is ahol láttam foglalkoztat estis diákokat is de féléve semmi, mert nappalisokat keresnek.

Próbálkoztam már azzal is hogy ha láttam egy boltba hogy munkatársat keresnek és mázlimra raktáros vagy felöltő kerestek akkor beadtam az önéletrajzom ( amikor még nappalis voltam sikerült nem kevés raktáros tapasztalatot össze szednem ) de végül semmi.

Nagyon kéne a pénz mert a barátommal albérletbe élünk és most jelenleg csak ő dolgozik + neki ott az egyetem is.

Most a legkisebb munkának is örülnék, vagy egy alkalminak is!

Ha valakinek van tapasztalata vagy ötlete kérem ossza meg velem.

Köszönöm



2014. jan. 10. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos jól nézel ki ha az egyetemista barátod leállt veled.. Aki egy érettségit sem tud elvégezni az mehet a Tescoba trappista sajtokat pakolni. Azt ajánlom mivel jó segged van menj el Go-go táncosnak ha pénz kell!
2014. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!