Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy NAV-os?

Mennyit keres egy NAV-os?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi mennyit keres egy nemzeti adó és vámhivatalban dolgozó személy,milyen végzettség kell hozzá és minden egyéb fontos információ!

Köszi!



2014. jan. 10. 18:42
1 2
 1/16 Gábor t ***** válasza:
Anyukám 5-6 éve ment onnan nyugdíjba szerintem még nettó 100-at sem kapott, de volt 13.-ik havi meg talán egyéb juttatások , a lényeg hogy szorgalmas volt, de nem kereste betegre magát.Szerintem közgáz jó hozzá de ezt csak tippelem, majd a többiek még pontosítanak.
2014. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gábor t ***** válasza:
Ja 30-35-év után ment onnan nyugdíjba.
2014. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és ha esetleg elvégzek valami felsőfokut? Vagy Anyukádnak milyen végzettsége volt?
2014. jan. 10. 19:02
 4/16 A kérdező kommentje:
ja meg az a nettó 100 azér 5-6 éve volt! Változtak azóta,de nemtudom milyen irányba!:)De azér Köszia választ!:)
2014. jan. 10. 19:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Pontosabban mire gondolsz? Mert vannak takarítók és van vezérigazgató, és eltérő a bérük. (meglepő módon)
2014. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
attól függ mit csinálsz a NAV-nál...
2014. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát nemtudom.egyenlőre azt sem tudom mitklelene csinálni:D
2014. jan. 11. 11:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ügyintézőként dolgozom, középfokú végzettséggel vettek fel (közgazdasági szakközépiskolai érettségi + középfokú általános gazdasági és statisztikai ügyintéző okj) és bruttó 114 000 forintot kaptam tavaly, ami nettó 74 670 forint volt.


Most elvileg január 1-től változott az illetményrendszer, talááán majd egy pár ezer forinttal többet kapok.


Ha pedig valakit pályakezdőként vesznek fel felsőfokú végzettséggel az olyan bruttó 180 000 körül kap azt hiszem, tehát a nettó 120 000 forintot még ők sem kapják meg.


Ezenkívül még van a cafeteria ami havi szinten nem több nettó 12 000 forintnál.

2014. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
52%
Komolyan egy csöves multi jobban fizet.
2016. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
65%
Tudom, régi a kérdés, de azért válaszolok: most vagyok nyári gyakorlaton a Navnál, és kérdeztem a fizetésukrol az ott dolgozókat. Ne hidd el kedves kérdező, hogy szarul keresnek, mert nem igaz! :) kezdőként, diplomával, nyelvvizsgával nagyon szépen megkeresik a 3 kiló nettót, és innen csak feljebb és feljebb van, attól függően, hogy milyen beosztásban dolgozol, hány nyelvvizsgával rendelkezel, természetesen, a DIPLOMÁD! :) versenyszférához viszonyítva is nagyon szép összeget visznek haza, és akkor még nem beszéltünk a negyedéves mozgóberről sem, ami nettó 180 és 200 ezer között van! Na? Ugye, hogy így már nem is hangzik olyan rosszul? :)
2018. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!