Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van manapság...

Szerintetek van manapság igény festőművészek munkájára?

Figyelt kérdés
Szeretnék megrendelésre képeket festeni. Bennetek már merült fel az igény ilyenre? Vagy szívesebben vesztek boltban (pl Ikea, Kika), mint megrendelésre magánszemélytől?

2014. jan. 11. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleg szuk reteg aldoz erre, de ez regebben is igy volt. Sok embernek a boltban is tul dragak a kepek, nem hogy megfizesse az idodet meg a anyag koltsegedet.
2014. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vannak szép képek, amit Talán, ha gazdag lennék megvennék. Azonban a festmény vásárlás a legtöbb esetben nem több, mint sznob észjátszás.
2014. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A sznob észjátszással azért nem értek egyet...mert ha mondjuk egy szobát rendezel be, és dekorációs céllal veszel festményt (reális áron), vagy szeretnél magadról vagy a családtagjaidról egy minőségi, időtálló képet, akkor szerintem nem sznobizmusról van szó. Persze én is egyszerűen hülyét kapok, amikor egy fehér vászonra húzott piros vonalat bekereteznek és 100ezrekért árulnak...na AZt megvenni határtalan észjátszás. Szomorú vagyok, hogy nincs kereslet manapság az eredeti festményekre, mert aki évtizedes munkát fektet a fejlődésébe és mégsem tudja az anyagköltségnél sokkal drágábban eladni a képeit (igen ez én vagyok) az azért elég lelombozó. Bocsi a monológért, ezt inkább csak magamnak írtam le. Csak mindig elkeserít, hogy mennyi mindenre van igény a világon, ami nem képvisel értéket. Beszélek itt a 16 éves anorexiás modellek milliárdos szerződéseitől kezdve a 8általánost végzett focistákon át a fent említett egy ecsetvonásos képeket százezrekért értékesítő csalókról.
2014. febr. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!