Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennél a helyemben? Mit...

Mit tennél a helyemben? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A héten adtam be egy önéletrajzot egy informatikai céghez. Azonban azt írták hogy még azon a héten értesítenek mindenkit ha pozitív ha negatív. A mai nappal pedig már alkalmazni szerették volna az illetőt. Mivel péntekig nem jött válasz (hétvégén alapból nem dolgoznak), ezért már teljesen le is mondtam róla. Most hétfőn reggel pedig hívtak, hogy ma 13-ra be kellene mennem egy személyes elbeszélgetésre. Ez elég hirtelen ért igazából, nem készültem fel egy ilyen hirtelen "kezdésre", mert gondolom kedden akkor már kezdeni kellene. Bérletet sem ártana megvenni, hirtelen 18 ezer forintos kiadás. Ha mondanám hogy jövőhéten tudnék kezdeni, az sok? <- A kérdés igazából ez.


Mielőtt valaki azzal jönne hogy "nem akarsz dolgozni" "büdös a munka" , stb. Annak üzenem, hogy AKAROK dolgozni, csak kicsit hirtelen ért. Sok helyen voltam interjún, de ott mindig volt egy kis "határidő" a kezdést illetően. Nem aznap hívtak hogy be kellene mennem. Szóval aki ilyet akar írni, az inkább meg se szólaljon! Köszönöm!


2014. jan. 13. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Még ne a bérleten gondolkozz. Ma menj be mindenképp!! Meghallgatod őket mit mondanak és ezután dönts a továbbiakról! A helyedbe én inkább megpróbálnám valahogy megoldani a bérlet kérdést, ha hétfőn kezdeni kell, mert az is lehet hogy ezután hónapokig se hívnak be sehová!!
2014. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha elbeszélgetni hívtak akkor az nem azt jelenti hogy már megkaptad az állást csak azt hogy az első körben nem szórtak ki. De a kérdésedből arra követeztetek, hogy az interjún el fogsz vérezni ezzel a hozzáállással.
2014. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rajtad kívül 10 mennek még ma be. Ha 1-re mész, akkor 9-től megy az interjúztatás.

Lehet nem is tied az állás.

2014. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van 24 órás bérlet 1650 Ft körül!
2014. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vidéki vagyok, nem Pesti, 24 órás bérlet itt nincs. Ha hétfőn kell kezdenem akkor semmi gond, ezt mondom. A héten nem tudnék még kezdeni így, hogy ma szóltak. Azt értem, hogy nem biztos hogy még enyém is az állás, de ez egy 4 főből álló kicsi "vállalkozás", nem hinném hogy 66 ezer embert hívnának interjúra.


"Az interjún ilyen hozzáállással úgy is el fogsz vérezni.." Köszönöm! Bíztam az ilyen hozzászólásban.

2014. jan. 13. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
na, mi volt?
2014. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Interjú jó volt, a hely viszont elég érdekes. Mindent kell csinálni csak szakmába vágót nem szinte. A héten értesítenek, mert rajtam kívül még egy embert választottak ki.
2014. jan. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!