Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek milliomos?

Hogyan lehetek milliomos?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

például:

1, nyersz a lottón

2, örökölsz

3, sokat tanulsz és a jó szakmáddal sokat keresel


Az utóbbit javaslom. Egy jó szakmával egyáltalán nem nehéz ma milliomosnak lenni.

2014. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
4. vállalkozol valami bomba ötlettel
2014. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Remélem tudod, hogy egymillió pár hónap alatt felélhető, ettől nem leszel gazdag.
2014. jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Olyat tanulsz, ami nem érdekel, viszont nagyon jól fizet.

Aztán dolgozol. 1-2 hónap alatt "milliomos" lehetsz akkor.

2014. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

08:40


És a pénze mellé agyhalott lesz, mivel nap mint nap olyat csinál amit utál, és ami nem köti le.

2014. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, nem érzem magam agyhalottnak attól, hogy napi 6 órában csinálok valamit, ami ugyan nem nyújt különösebb belső élvezetet, viszont cserébe annyit fizetnek, hogy bármit megtehetek, gyönyörű új lakást vettem, autót, utazgatunk..
2014. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Kedves #6-os!

Egy lakás, autó és utazgatás még nem gazdagság, hanem létminimum (legalábbis egy civilizlált országban).

2014. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 26 évesen, önerőből nem rossz.
2014. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
A "milliomos" szót a legtöbb magyar ember nem érti. Milliomosnak régen mondták az amerikai gazdagokat, akiknek dollárban (!) voltak millióik. Kérdező, ha ennyi eszed van, hogy gyk-es válaszok alapján akarsz meggazdagodni, akkor te sohase leszel gazdag...
2014. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dkov06 ***** válasza:
100%

Először is felejdsd el amit írtak.

1,Álmodj nagyokat

2, tüzdki a célt hogy menyit szeretnél keresni egy honapban annélkül hogy dolgoznod kellene. 1 miliót ft/hó nettóban javaslom.

3, a fizetésed 10% tedd el befektetési célra.

4, ha van mondjuk 5Milió ft vegyél lakást pécsen adki és 5 év útán ad el. adómentesen

5, válltoztasd meg a hozzá állásodat és ted fel a kérdést hogyan engedhetem meg magamnak.

6, olvas könyveket. irok párak Napoleon Hill Gondolkodj és gazdagodj, Robert Kiyosaki Üzleti iskola, Gazdagpapa szegénypapa cimü könyvet olvasd el., Nográdi Bence mikor leszel Miliómos. Két ember egy üzenet Robert Kiyosaki & Donaltramp. Baabilon Legazdagabb embere.Robert Kiyosaki Chash Flow négyszög. ezeket olvasd el.

7, keres olyan embereket akik pozitivak és nem azt mondják nem engedhetem meg magamnak és tedd fel a kérdést "Hogyan engedhetem meg magamnak"

8,kezdjél el MLM hálozathoz csatlakozni PL Forever Living hez.

9, Kiartónak kell lenned.

10, Csinálj álom füzetet & álom táblát. hova szeretnél menni nyaralni menyit szeretnél keresni stb.


Megjegyzés.

ne hagyd hogy mások lehúzanak a negatív gondolatokal. csak pozítivan gondolkodj. tüzd ki a célt mennyi idő alat szeretnél miliómos lenni ha az időpont nem jönbe modositsd. soha ne ad fel az álmaidat ha nagyokat álmodsz nagyot fogsz elérni. sok sikert.

2017. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!