Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzem jöhet be egy 2....

Mennyi pénzem jöhet be egy 2. világháborús német katonai raktár kiásásából?

Figyelt kérdés
Belett robbantva a fegyverraktár.Mire kellfigylenem még kiásásakor?

#pénz #fegyver #katonai raktár
2014. jan. 14. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Arra hogy ne tudjon róla senki.


Amit mondani akarok és fontos, hogy létezik egy nagy szemétség:


Sok mindent, ha te találsz meg és ásol ki a földből, akkor az nem a tiéd lesz. vagy az államé, vagy a régi tulajdonosok is visszakérhetik.


Képzeld el, hogy ez a mocskos undorítóság létezik: Ha mondjuk aranypénzt találsz a földben, vagy bármilyen kincset, dínó csontot, bármit, ami értéket képvisel, az a legtöbb esetben nem lehet a tiéd legálisan.


Ezért sok esetben a feketepiacon kell eladnod és sajnos soha senkinek nem mondhatod el. Ostoba törvények.

2014. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Sajnos tudom hogy ilyen törvényekvannak, szerintem is igazságtalanok... Végülis nem nagyon tudná meg senki, mert a hátsó kertünkbe van.Egyik ismerősömmel beszélgettem, és ő mondta hogy régebben ott raktár volt, egy próbát csak megér. :)
2014. jan. 14. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen "Köztudott" akkor csodálkoznék, ha 1-2 inggombbnál komolyabb dolgot találnál benne.
2014. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát nem éppen köztudott, mert 10 éve lakunk itt kb és most tudtam énis csak meg.A faluban egyébként egy tank is elvan süllyedve a patakba, de az is mindenkit hidegen hagy...
2014. jan. 14. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
eloszor is mivel egy felrobbantott raktarrol van szo, arra kell odafigyelned, hogy ne essen/szakadon rad semmi:) Masodszor ha valoban fegyver raktar volt, akkor rengeteg 70 eves loszer, granat, tuzersegi cuccok lessznek ott, nem epen szakszeru tarolas alatt. Harmadszor, ha abban az eszmeletlen szerencseben lenne reszed hogy eles lofegyvereket talalnal vagy akar loszert. Ha elhozod oket, netalan elakarod adni azt a Btk. 263/A 1. bekezdese alapjan, 2-8 evig terjedoen dijazzak :)
2014. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon szépen köszönöm:) ilyesmire voltam kíváncsi, meg még arra hogy ha tényleg van vmi akkor felrobbanhatnak?
2014. jan. 14. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:
de megnéznék egy ilyet:D azért kapával ne ütögessed a gránátokat:D
2014. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát gondolkoztam hogy hívok egy dózert...akkor nemkéne annyit ásni :D
2014. jan. 14. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát viccnek jó vagy, majd írd le hányan haltak meg a nagy ásásban...
2014. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
végén lesz egy tetszetős kis bombatölcséred a kert végében, no mindegy, fóliát bele oszt' medencének jó lesz:D
2014. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!