Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan viselned el a hirt,...

Hogyan viselned el a hirt, hogy megnyerted a lotton a fonyeremenyt?

Figyelt kérdés
Milyen reakciot valtana ki benned a nyeremeny, mi lenne az elso dolog amit megvennel, mit tennel a sajat biztonsagod erdekeben?

2014. jan. 16. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Boldog lennék de titokban tartanám. A páromat és fiamat is kérném a titoktartásra. Nem kell nekem, hogy letámadjanak az ezer éve nem látott rokonaim, vélt barátok.

Első amit fizetnék az az adósságom rendezése, majd nyaralás. Nyaralás után meg szépen sorban ahogy jön...

De 2 dolgot biztos megtennék. AZ egyik egy állatmenhely segítése a másik egy gyermek kórház segítése. Mivel tartok attól, hogy az adományozott pénznek nem a teljes összege kerülne azokhoz akiknek szánnám (eltennének belőle) így másképp oldanám meg az adományozást.

Pl. A gyermek kórházban vennék több inkubátort, mentőautót, különféle gyógyászati eszközöket amikre szükség van, de drága, hogy vegyenek. Vennék egy halom játékot, hogy a bent fekvő gyerekeknek is legyen valami örömük. A kórházat ahol a bent lakó gyerekek vannak (rákos gyerekekre gondolok elsősorban) tataroznám, és a ronda zöldes falszín helyett mesefigurákat rajzoltatnék a falra.. Mondjuk lenne hófehérke és 7 törpés szoba , vagy verdák szoba stb..

Az állatoknál is inkább a lényeget venném meg, nem pénzt adnék..

2014. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
100 % ban egyetertek
2014. jan. 16. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Mintha mindennapos lenne.


Biztonság érdekében?


Senkinek nem mondanám el. Se a asszonynak, se a gyerekeknek, se a szüleimnek, se a testvéremnek, sem a legjobb barátomnak. SENKINEK!


Nem élnék nagy lábon, még ha milliárdokat is nyernék. Nem vennék 20 milliós autót se 500 milliós nyaralót Hawaiin.

2014. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
"Megmondom mit tennék. A maga helyében jól meg gondolnám hogy beszélek-e róla valakinek, mert aki ezt a szöveget írta, az veszélyes. Külsőre olyan, mint mi vagyunk de pszichopata és bármikor kikattanhat, akkor pedig végigmegy itt az egész épületen a kezében az Armalite AR10-es széndioxidos félautomata fegyverrel, végigmegy és módszeresen szitává lövi a kedves kollégákat. Lehet, hogy ismeri is ezt az embert, sőt lehet, hogy nagyon is közel áll önhöz!"
2014. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezt nem nagyon ertem, de mindenkinek meg van a maga vellemenye :)
2014. jan. 16. 11:24
 6/9 anonim válasza:

Annyit akartam kihozni belőle, hogy amit két ember tud az már nem titok többé.

Ebbe a hibába én is belefutottam már,de többet nem fogok.

Amúgy örülnék neki, először is felmérném mire van szükségem, mert ha eddig nem volt szükségem luxus kiegészítőkre: Drága ruhák,ékszerek,éttermek akkor ezután sem lesz.

Én nyaralni mennék, és nem vennék túl drága autót, csak ami eddig is tetszett, nagyon gyorsan elmegy ám a pénz ,az ember azt hiszi ,hogy ennyit nem lehet elkölteni, dehogynem.

Saját ház az rendben egy önálló és mindentől különálló saját birodalom,ez lenne a célom.

Továbbá azon agyalnák ,hogy lehetne abból még többet csinálni.

Akik eddig nem voltak haverok, ismerősök, ezután sem lennének.

Akik eddig megvoltak azokkal pedig még óvatosabb lennék, a pénz hihetetlen dolgokat művel egyesekkel.

Jah, igen még valami, mindig ugyanaz az ember maradnék ,legalább is megpróbálnák ugyanaz maradni aki eddig voltam.

Nem váltanák nagyképű sznob majomra, mert megtehetem.

2014. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Helyes, en is ezt tennem :)
2014. jan. 16. 12:32
 8/9 anonim ***** válasza:
aki a főnyereményt ami most 5ösön 1,5 milliárd, azt könnyen el tudná költeni, nos az forduljon szakemberhez, mert nem képes kezelni a pénzt!
2014. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ki ne tudna könnyedén elkölteni néhány milliárdot?de érdemes hosszú távon gondolkodni,nem egy nap altt elkölteni.nos azt hiszem azért el lehet vhogy viselni...bepakolnám bőröndbe aztán irány külföld.modnjuk mindenképpen kimegyek de néhány milliárddal jobban esne az út:)
2014. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!