Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Van 2 foglalkozás, ami érdekel. Az egyiket szívesebben tanulnám az egyetemen, a másikat pedig szívesebben csinálnám később. Lehet, hogy ez így furcsa, de így van. Melyiket válasszam?
2014. jan. 20. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd le konkrétan miről beszélsz. :)
2014. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem lényegtelen. De leírhatom. A 2 szakma a pszichológus és az ügyvéd. Pszichológusnak szívesebben tanulnék, kíváncsi vagyok, érdekel ez az egész, ráadásul örülnék, ha tanulhatnék biológiát az egyetemen, viszont ügyvédként szívesebben dolgoznék később (amit az egyetemen tanulnak nem annyira érdekel, mint a pszichológia). Ez így tudom, hogy furcsa:)
2014. jan. 20. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Pénz az Isten.

Azt válaszd, amibol jobban meg tudsz élni.

2014. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahol dolgozni fogok, ott mindkettőből nagyon jól meg lehet élni, szóval itt nem ez alapján kéne dönteni...:)
2014. jan. 20. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor megcsinálod egymás után a két szakot!

Hol itt a probléma?

A jogot tudod levelezőn végezni, én ezt hagynám másodiknak.

Elvégzed nappalin a pszichot, majd munka mellett levelezőn a jogot

2014. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!