Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmagyarázza valaki, hogy...

Elmagyarázza valaki, hogy hogyan kell számlát nyitni mondjuk az erstenel és tőzsdézni?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy ha registralni akarsz onlihe tőzsdézésre, akkor neked kell h legyen értékpaoírszámlád.

Szóval valaki ezt az elejétől a végéig elmagyarazna?



2014. jan. 23. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél csinálni?

Amúgy amire gondoltál vagyis lehet következtetni az úgy van hogy bemész mondjuk az erstéhez ott nyitsz értékpapír számlát egy bizonyos összeggel aztán utána tudsz megbízásokat adni pl, hogy milyen részvényeket vegyenek vagy adjanak el a meglévők közül... De ezek kis összegnél nem érik meg!

2014. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, én a nerbroker-re gondoltam.

Registralok és nyitok egy számlát és már lehet kereskedni is?

Csak nem tudom melyiket kell előbb csinálni. A számlanyitást, vagy a regisztrációt.

2014. jan. 24. 06:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért hihetetlen számomra, hogy ilyen komoly dolgot szeretnél csinálni de arra nem veszed a fáradságot, hogy utána olvass!!!! csak annyit kellett volna csinálnod, hogyha már lusta voltál az erstés oldalt átolvasni, hogy a googleba beírod netbroker és máris első találatnál lehozza.. Mivel fogsz amúgy kereskedni amúgy és mekkora a tőkéd hozzá ha nem titok???!

De bemásoltam hátha gondot okozna a továbbiakban is:

1. Internetes Regisztráció

A kereskedéshez Önnek értékpapírszámlával kell rendelkeznie. Ennek érdekében internetes oldalunkon előzetesen regisztrálhat; ezzel is gyorsítva a számlanyitás folyamatát.

2014. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is felb;aszol, nem csak az előző válaszolót. De el is mondom miért: Minden ott van a honlapon is, amit mi elmondunk neked.


-nem kötelező, de megcsinálhatod az előregisztrációt az erste befektetési zrt honlapján; ha ezt megcsinálod akkor a bankfiókban nem 30, csak 20 percbe fog kerülni a számlanyitás

-Bemész egy Erste bankfiókba. Ez MUSZÁJ, KIHAGYHATATLAN lépés. Nyitsz ott egy Erste Értékpapírszámlát (vagyis "értékpaoírszámlát")

-A számlanyitásnál megkapod a számlaszámodat. Megadsz egy felhasználónevet és egy jelszót és a mobilszámodat. Ez a négy dolog kell ahhoz hogy bejelentkezhess minden alkalommal.

-Már aznap kereskedhetsz, hogy a számlát megnyitottad, mert egyből aktiválják.

2014. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel gyakorlatilag nem értessz hozzá és kezdő vagy én nem ezt a lehetőséget ajánlom.


Helyette lépj kapcsolatba az Erste befektetési diviziójával, ahol vannak szakmailag felkészült brókerek és a befektetésre szánt összeget majd ők "forgatják"

2014. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak azt nem tudtam h melyiket kell előbb csinálni.

Egyébként az erre szánt összeg : 1.000.000 lenne.

Több választ nem kérek, eddigieket köszönöm.

2014. jan. 24. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Hamar elfogod verni az tuti 99,99%!!!
2014. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondom több válasz nem kell.
2014. jan. 26. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!