Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaköröd van, mennyit...

Milyen munkaköröd van, mennyit keresel, és havonta mennyi kiadásod van? Mennyit tudsz félretlenni a fizetésedből? Elégedett vagy az életeddel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Hm... Ez miért érdekel Téged?

Munkaköröm: el vagyok vele

Kereset: elég

Kiadás: kevesebb, mint a kereset /tudom úgy intézni/

Félretenni: annyit tudok, hogy a szükséges dolgokat mindig meg tudom venni, el tudok menni nyaralni.

Elégedett: majdnem

Ez itt off lesz: mit kezdenél azzal, ha minden kérdésed után egy számot írtam volna? Jó lenne az Neked? Le tudnál vonni valami következtetést? Itt lehetnének számok még átlagosan is 50.000 és 500.000 között.

Üdv: StMiklos

2009. dec. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Webfejlesztő programozó

190.000 nettó

költök rendesen, ha visszafognám magam, akkor egy 80-at talán meg tudnék spórolni havonta, de most mindig volt valami ami vitte a pénzt.

elégedett sosem vagyok, csak így lehet felfelé ívelni.

2009. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

cukrász

nettó 80-85 ezer

félretenni lehetetlen!

Kiadás 2szer anyi mint a fizetésem,de melozik a párom is!igy pont nulla minden hónapba,

2009. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

közalkalmazott

90 ezer

a férjem fizetését is beleszámítva (70 ezer)

alig pár ezret tudunk félretenni (gyerek nincs)

ha lenne saját házunk és majd gyerekünk akkor lennénk elégedettek

És kérdező, veled mi a helyzet?

2009. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Betanított munkás vagyok, havi 70000 ft fizetéssel. Félretenni nem hogy nem lehet, de még megélni sem lehet ebből a pénzből. Ha nem lenne a párom és az ő fizetése, éhenhalnék.
2009. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Piackutató vagyok.

Havi jövedelmem attól függ mennyit dolgozom.

A múlt hónapba kemény 8 órát foglalkoztam vele és 132 ezret kerestem. Mióta ezt csinálom elégedett vagyok. Félreteszek, mert van megtakarításom.

2009. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó válaszoló vagyok. (Piackutató) A férjem fizetése a rezsire megy. Az enyémből meg élünk.
2009. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Szerettem volna megtudni, hogy itt Magyarszágon jelenleg ki milyen fizetésből próbálja fenntartani magát, családját, és hogy egyáltalán tud-e ebből félretenni. Én jelenleg állást keresek, legutóbbi munkahelyemen egy karitatív szervezetnél dolgoztam fordítókont havi nettó 67 ezerért juttatások nélkül. Ebből 10 ezer volt a BKV bérlet, a többi pedig ment a banknak a törlesztőrészlet rendezésére, tehát semmi nem maradt belőle - nekem is anyám egészítette ki a pénzem hogy tudjak magamnak kaját is venni. Szomorúnak tartom a mostani hazai helyzetet - de hiszem és bízom benne hogy a helyzet éveken belül változni fog. Muszály.
2009. dec. 6. 11:24
 9/11 A kérdező kommentje:
...természetesen ehhez az kell, hogy egy olyan politikai erő kormányozza az országot amely nem hazaáruló, kizsákmányoló, és magyarellenes, hanem magyar érdekeket tart szem előtt. A magyarral sajnos az a baj, hogy birka nép, aki mindent lenyel, mindent meg lehet csinálni vele mert csak morog, de nem tesz semmit a változás érdekében. Ne hagyjuk hogy elnyomjon minket a politika, és ne higyjünk a hamis ígérgetéseknek!
2009. dec. 6. 11:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyet értek, csak sajnos azt nem látom, hogy ki lenne az, aki tisztességesen képviselne minket. Ebben az országban most nagyon csúnyán dübörög a KORRUPCIÓ!!! Az összes politikus csakis a saját zsebét tömi, amelyik meg segítene vagy kimondaná az igazságot, azt azonnal megkövezik és derékba törik a pályáját.


Egyébként nem értem, hogy miért pontozták le az előző válaszomat. Én írtam a 70000-t, és ha nem lenne a párom éhenhalnék. Ez van. Nincs mit szépíteni rajta. Pedig teszek azért, hogy jobb legyen, csak nem sikerül.

2009. dec. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!