Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent az, hogy szakképzett?

Mit jelent az, hogy szakképzett?

Figyelt kérdés
Gyakorlattal rendelkezdő vagy szakmai végzettséggel rendelkező?
2014. jan. 25. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy mindkettő?
2014. jan. 25. 19:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakkepzett - szakmai kepzettseggel/kepesitessel rendelkezik, tehat papirja van rola, hogy teszem az szobafesto mazolo szakmunkas.
2014. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Papírja van az adott szakmáról. A gyakorlattal rendelkező az a betanított munkás csak.
2014. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pincérnek tanulok, tehát tanuló vagyok, de járok gyakorlatozni már egy jó ideje, szóval így elmondhatom, hogy van gyakorlatom. Csak vannak olyan álláshírdetések, ahova gyakorlattal rendelkezőt írnak, van, ahova szakképzettet... így nagyon nem tudtam kiigazodni ezen.
2014. jan. 25. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakképzett: Hivatalos papírral tudja igazolni, hogy az adott munkakör betöltéséhez szükséges képzettséggel, ismeretekkel rendelkezik. Például: kőműves.


Gyakorlattal rendelkező, pedig bárki lehet, aki valamilyen munkát annyi ideig végzett már, hogy nem kell neki elmagyarázni a vele kapcsolatos teendőket a "kályhától".

Például gyakorlattal rendelkező kézilányokat keresünk. Ez nem szakmunka, de olyat nem keresnek, aki még sose csinálta például nagyüzemi konyhán. Mondjuk azért, mert nincs idő a betanítására.

2014. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, értem, köszönöm :)
2014. jan. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!