Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az lenne a kérdeésem:Hogy 2...

Solya32 kérdése:

Az lenne a kérdeésem:Hogy 2 hónapja dolgozom egy cégnél. A főnököm mindig minden helyzetben megaláz. Szeretnék felmondani de felvette utánam a foglalkoztatási támogatást. Próba idős vok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felmondhatok annélkül hogy nekem ezt az összeget vissza keljen fizetni?
2014. jan. 26. 05:46
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

A foglalkoztatási támogatásnak nem tudom Rád nézve milyen feltételei vannak, gyanítom, hogy semmilyen, mert ilyenről még nem hallottam.

A foglalkoztatóra nézve igen. Ha Ő "küld" el, akkor neki az bibi. Ezért nem küld el, hanem cseszeget, hogy Te menjél el.

Támogatás esetén annak írnak elő feltételeket, aki a támogatást kapja. Ez pedig nem Te vagy, hanem a foglalkoztatód.


Ha próbaidős vagy, akkor meg pláne megteheted, hogy egyik napról a másikra megszünteted a jogviszonyod.

2014. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Felmondhatok annélkül hogy nekem ezt az összeget vissza keljen fizetni?"


ezt az összeget semmiképpen nem kell neked visszafizetned!

vagy a nagyokos főnököd mondta ezt neked?


valószínű azért csinálja a cirkuszt, hogy még egy ember után felvehesse a támogatást, ha te felmindasz!

2014. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felmondasz :-)
2014. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!