Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet rendes álláshirdetés...

Hol lehet rendes álláshirdetéseket találni?

Figyelt kérdés
Egy csomó, amit találok vagy kamu, vagy erotikus. Vagy ennyi: cég keres munkatásakat, jelentkezés xy email címen. Hát nekem ezek is elég érdekesek, de rengeteg között alig találok normális, szépen megírt valóságosnak is tűnő rendes munkáról szóló hirdetést. melyik a legjobb oldal?
2009. dec. 4. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Valszeg az Expressz, Aprónet és egyéb ingyenes oldalakat nézed. Ott tényleg sok a kamu.

Amit ajánlok:

www.profession.hu

www.topjob.hu

www.careerjet.hu

[link]

www.jobpilot.hu

www.jobmonitor.hu

És még van rengeteg, rá kell keresni vmi keresővel.

2009. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem ezeket!
2009. dec. 6. 13:06
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak bekukkantottam erre az egyikre, amit írtál, de tényleg sokkal jobb, tök jó!

Amúgy tényleg az expresszt néztem, mindenki azt mondta, hogy az milyen jó, mert tele van állással...

2009. dec. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!