Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet Budapesten rövid távú...

Lehet Budapesten rövid távú munkát találni?

Figyelt kérdés
Maximum 3-4 hónap érdekelne, már találtam egy pár hirdetést, de kevésnek tűnik. Pedig mindenhonnan azt hallani, hogy a tempes meló most a nyerő, az emberek meg ódzkodnak tőle. Nekem meg éppen ez lenne a célom, és nem találok. Elsősorban SSC-k érdekelnek, de igazából bármit vállalnék normális fizetésért, nem érdekel szakterület, nem érdekel a végzettségem, az se hogy fiatalos-e a csapat és az előrelépési lehetőségek pedig különösen nem. Az ovb-n, az alga termékeken, és a forexen kívül (remélem nem hagytam ki semmit :D).
2014. febr. 1. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te dolgoztál már valaha olyan helyen amit az Apródon találtál? Nem kötekedésből kérdezem, tényleg érdekel hogy mennyire komolyak ezek a hirdetések.
2014. febr. 1. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:

nos... csomót nézegettem, de még egyikre se mondtam azt hogy oké megpróbálom...


monster.hu és randstad.hu-ról nézegettem melokat és beszélgettem a részletekről...


de hát gondoltam majd te kipróbálod ha már ennyire mind 1 a melo, nekem nem mind 1 és nem is sok mindenhez értek meg van kedvem.

2014. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy alapból nekem se mindegy, a mostani melómnál pl. nem szeretnék rosszabbat. Hosszu távon, mondjuk ősztől. Most viszont az a helyzet, hogy itt már nem sokáig maradok, nyáron külföld, addig kéne vmi "áthidaló megoldás". Amúgy nekem az expresszen volt olyan már hogy jelentkeztem valamire, és a végén még fel is vettek volna, teljesen normál melóra.
2014. febr. 1. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel bármikor felmondhatsz a munkahelyen így végülis minden munka alkalmi munka :))
2014. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, főleg 3 hónap próbaidővel. Valamiért azt érzem nem menne, aztán kitudja...
2014. febr. 2. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem meg semmilyen munka nem menne, pedig már rohadtul dolgoznom kéne.
2014. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mióta?
2014. febr. 4. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!