Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit Biztositanak egy 24-es...

Mit Biztositanak egy 24-es vagyonőri állásba?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, mivel még nem dolgoztam 24 órásba, de gondolkozom rajta, Mit köteles a cég adni, úgyértem lehet e közbe pihenni, mennyire megerőltető monoton munka ?
2014. febr. 7. 12:57
 1/5 anonim válasza:
Jó kérdés,legfőképpen azért,mert meg nem mondom pontosan mióta,de hivatalosan nem lehet 24 órában dolgozni. Ezek után mit KÖTELES a cég adni?
2014. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem semmit.egyszer voltam ilyen helyen heti 6nap 14órát kellett dolgozni 84ezerért!a monotonitás számomra elviselhetetlen volt mert semmit nem lehetett csinálni munkaidőben.semmit nem adtak.sőt ebédidőben elküldtek ebédelni majd 10perc múlva kirúgtak mondván mit ülök és eszegetek itt ahelyett hogy dolgoznék.embertelen munka,elküldtem őket melegebb éghajlatra és hazajöttem.persze a kényszer sokszor nagyúr de én semmi pénzért nem vállalnám többet.kerestem más szakmát inkább ami jobb de elhelyezkedni még abban sem sikerült.ja és arról nem is beszéltem még hogy úgy vettek fel hogy néha kicsit sétálgatok a többi időben meg leváltanak lehet pihenni óránként.és ekkor rúgtak ki 6óra meló után mert utasításra ebédelni mertem.
2014. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát az nem kifejezés h embertelem! viszon könnyen lehet elhelyezkedni benne csak ez az egy előnye, és ha pénzről van szó..

azért 24 esbe csak kell h legyen, csak nem kell végig állni,az már ember kinzásnak számitana.

mert már halottam olyanról, irodaház éjszakai van ágy is net is, igaz az is 15 órába zárástól nyitásig viszont lehet pihenni.

érdekelne milyen egy 24es.

2014. febr. 7. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
igen van pár jó hely is.a pénz ott se több de van ahol lehet szinte mindig ülni és senki nem zavar nem lóg a főnök az alkalmazott nyakán,ellátás is van valamilyen szinten, csak az a dolgod hogy ott legyél meg néha körbejárj hogy lássák ott vagy.viszont a rossz hír hogy ilyet találni szinte lehetetlen.ugyanis ha valaki bekerül egy ilyen helyre az nem fog onnan eljönni tehát nem lesz üresedés hacsak nem ajánlanak fel neki sokkal jobb állást amire meg kb 0 az esély.
2014. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mielőtt elmész ilyen helyre nézz,kérdezz utána az adott körülményeknek,mert ha nincs elég pihenési lehetőség,nagyon feszült a munka nem tehetsz panaszt sehol.
2014. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!