Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérhetnék változtatást a...

Kérhetnék változtatást a beosztásban?

Figyelt kérdés
Egy hete dolgozom egy helyen, de a beosztás kaotikus és borzasztó. Többnyire délutántól-estig, vagy hétvégén (ugyan így) Dolgozom. Délután egyszerűen nem tudok dolgozni, tompa, fáradt és ingerült vagyok, ami meglátszik az eredményemen is. Ma délelőttös voltam és mérföldekkel jobban teljesítettem. Persze jár plusz pénz hétvégi vagy délutáni munka után, de hajlandó lennék lemondani róla, ha délelőttös lehetnék. Van egy munkatársam, akit nem zavar ha délutános, őt a pénz motiválja. Szerintetek megkérdezhetem egy hét után, vagy inkább fogjam be?

#beosztás #kérés #változtatást
2014. febr. 9. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!