Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jol van az, hogy a fonok...

Jol van az, hogy a fonok felvett mernoknek, aztan betesz egy olyan irodaba probaidon, ahol anyagbeszerzok vannak?

Figyelt kérdés
Elegge elszigeteltnek erzem magam igy. Csak jobb lenne ha egesz nap a muszakiak beszelgeteset hallgatnam, erre egesz nap a beszerzeseket...
2014. febr. 11. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbaidőn vagy. Új emberként, ne gondold már hogy egyből hozzádvágják a legfontosabb feladatokat. Meg kell ismerned mindent és mindenkit, akire a későbbiekben esetleg szükséged lehet a munkádhoz. Ezt pedig nem Te fogod eldönteni, hanem a főnököd látja át reálisan.


Amúgy nyitott a lehetőség, ha nem tetszik, azonnal el tudsz onnan jönni próbaidő alatt. (Én nem tenném)

2014. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan feladatot kaptam, amivel mar 10eve kuszkodnek legalabb, es mar mindenki unja, még nemet mernokok is felbehagyták.


A fonokkel mar masfel hete probalok osszehozni egy megbeszelest a feladatrol. Mert o mondta h ot kerdezzem es ne mast. Ezzel szemben olyan mintha le is xarna mit csinalok itt.


Kiadhatnanak kis csicska feladatokat, de még erre se kepesek. Kaptam mar parat igaz, de ket hete nincs kb semmi.

2014. febr. 11. 08:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt van pl az irodaba egy no 40ev felett diplomazott, dolgozik itt mar sok eve, egesz nap szopatják, aztan kevesebbet keres itt mint en palyajezdokent nulla tudassal.
2014. febr. 11. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni... Ha annyira szar, akkor keresgélj mellette más lehetőséget. Könnyebb úgy tovább lépni, ha közben még dolgozol, mert akkor nem esik ki a jövedelem az álláskeresés időszakára. Plusz, nem lesz lyuk az önéletrajzodban.
2014. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem jo ez a hely csak uncsi h nem kell csinalni semmit
2014. febr. 11. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Csinálni kellene kaptál feladatot de Te a helyet, hogy megoldanád és elismerést szereznél vele, úgy értelmezed mindenki unja és 10 éve nem csinálták meg akkor te se fogod.

Nem kell hallgatnod a beszélgetést, dolgoz és észre sem fogod venni hogy ott vannak. Gondolom 2 hónap múlva azt a nyavalygásodat fogjuk hallgatni, milyen szemetek mert elküldtek próbaidő alatt, pedig Te mindent megtettél, csak sz_r melót kaptál.

2014. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vannak dolgok, amikben nem tudok tovább haladni anélkül, hogy kikérném a fönök véleményét.
2014. febr. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!