Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tanulóként szeretnék gyakorlat...

Tanulóként szeretnék gyakorlati helyet váltani, pls vki segít hogyan[sürgős]?

Figyelt kérdés

most szakács tanulóként, tanulói szerződéssel vagyok egy konyhán onnan szeretnék elmenni minél hamarabb

közös megegyezést szeretnék elmondanátok hogy hogyan van ez ?



2014. febr. 11. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mi a baj ott, miért akarsz váltani?
2014. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert a fönök kihasznál minket
2014. febr. 11. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:

A tanulószerződésedet max. az iskolán keresztül tudod felbontani. Tehát Te önmagad sajnos nem. Ehhez, előbb keresned kell egy másik helyet, ahol átvesznek,kvázi egy nyilatkozatot kitöltenek hogy hajlandóak tanulói szerződéssel foglalkoztatni.


Enélkül nem nagyon tudom elképzelni, mert a szakmádhoz kell a gyakorlati hely--anélkül egyszerűen nem érvényes a tanulmányod (nem vizsgázhatsz le)

2014. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tudom sikerült is találtam egy helyet ahova felvesznek és adtak is papírt a felmondásról a sulival nem kell intéznem szinte semmit csak majd szólnom hogy a naplóban írják át

amint aláírták a felmondásomat azt a megyei iparkamarának kell küldeni ők meg kitöltik az új gyakorlati helyhez a szerződést

köszi a segítséget:)

2014. febr. 12. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!