Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék kérdezni a nyíregyhá...

Szeretnék kérdezni a nyíregyházi LEGO gyárról!?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy nehéz-e bejutni, hogy van a felvételi, mit kérnek hozzá, milyen a fizetés, hány műszak van, és hogy milyenek a főnökök, illetve az alkalmazottak.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!



2014. febr. 13. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak diákmunkásként dolgozom náluk, a Fürgediák iskolaszövetkezetnél. Úgy tudom a Trenkwalder szokott kiközvetíteni még a LEGO-ba, de közvetlenül nem tudom hogyan lehet. Szerintem most lesz munkaerőre szükség az új gyárba.

Nekünk nem volt felvételi, azt mondták, hogy nem látják értelmét kitöltetni a korábbi tesztet. Velem kedvesek az alkalmazottak, kis főnökök, de nyilván mint mindenhol itt is vannak olyan munkatársak akik nem úgy viselkednek a másikkal mint kellene. A fizetésük azt nem tudom milyen a rendes dolgozóknak, csak a diákoknak. Egy műszak 8 órás. 3 műszakos a munkarend egy nap.

2014. febr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jah és a bejutás. Nekem elég nehéz volt bekerülni mint diák, szinte csak protekcióval lehet, ami nekem akkor nem volt így nagyon nagy mázlistának tartom magam hogy felvettek.
2014. febr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!