Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok Hajdú Biharban (főként...

Tudtok Hajdú Biharban (főként Debrecen környéke) olyan munkahelyet ahol keresnek jelenleg munkaerőt és bárkit felvesznek?

Figyelt kérdés

Már ott tartok hogy mindegy mi, csak legyen már munkám.

Bármit elvállalok most már. Kivéve ügynöki.

Tudna valaki segíteni??

25F


2014. febr. 14. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bevásárló központoknál próbálkoztál már? Szinte a legtöbb helyen van folyamatosan felvétel eladó, pénztáros, árufeltöltő munkakörre.
2014. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még csak neten jelentkeztem aldiba, lidl-be. De oda nem vettek fel.

A tesco-s munkákhoz meg túlképzett vagyok.

2014. febr. 15. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Mikor végeztél? Közmunka felől érdeklődhetsz. nemzeti park, köfe, vízügyi felügyelőség, katasztrófavédelem, önkormányzathoz szerintem küldj önéletrajzot. Ha másra nem, legalább közmunkában hátha alkalmaznak. egyébként én is debrecen környéki vagyok és sajnos nekem sem jön össze :( vagy csak úgy küld el az önéletrajzodat adattárakba. merre, milyen irányban próbálkoznál? Miben van tapasztalatod?
2014. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak úgy már én is küldtem önéletrajzot, de még ha válaszoltak is, csak megköszönték az érdeklődést.

Önkormányzathoz szerintem nem vennének fel, mert rossz diplomám van.

2014. febr. 17. 16:19
 5/5 anonim válasza:
Közmunka.
2014. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!