Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Media vagy barmixer? Milegyek?

Media vagy barmixer? Milegyek?

Figyelt kérdés
Van kb 4 utam. Az egyik ami 2 utcanyira van most probalkoznanaak ujra nyitni media marketing menedzsment, a masik uj iskola 22 km-re van ahogy olvastam stb jonak tunik es kb 90 az ilyen mediamarketingel foglallkoznak ujsagiras reklamok + kepesseg naluk a rajz abbol en vizsgasztam is csak az a baj hogy nem megy oda vonat se buszz, csak bentlakasoss van ott en most 16/F vagyok es kicsit felek meg az ilyentol hogy penz hogy jonne allandoan eljarni etelert meg VAGY leteszem amit szeretnek is motorra es azzal jarkalnakk, ha tel jon meg nemtom kis ideig alberlet. Jelenleg pincerszakon vagy otthon is csinalok koktelokat tetszik is ez a barmixerkedes meg sokan irjak hogy ilyen pincert mindig keresnek meg edesanyamm is ezt szeretne de sztem nemmlennee az igazi de az szamomra a legnagyobb baj hogy full tanacstalan vagyok es inkabb idemirrtam. BOCS a helyesirasi hibakert , tabletrol irtam hajnalkor mert nembirok ezmiatt nyugodtan aludni se...

2014. febr. 24. 00:03
 1/3 A kérdező kommentje:
90= 90% , tel = tél
2014. febr. 24. 00:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással inkább mixer. De még aludj egy jót nyugodtan, nem holnap reggelig kell eldönteni.
2014. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tabletról vagyok azért irtam ilyen szörnyen. De nagyon sokat segítene mások véleménye esetleg tapasztalatból is.
2014. febr. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!