Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő vagyok, mivel még...

Pályakezdő vagyok, mivel még nem dolgoztam kezdetnek megérné egy alkalmazott az önkiszolgáló osztályon állás?

Figyelt kérdés
Mennyit keresnek ott az emberek? Pl Auchanban? Fent tudja magát azzal a fizetéssel tartani egy fiatal aki szobát bérel és nem egész albérletet?

2014. febr. 24. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Fent tudja magát azzal a fizetéssel tartani egy fiatal aki szobát bérel és nem egész albérletet?"


Valószínáleg igen, de ami biztos, hogy könnyebben fent tudja magát tartani, mint az, aki nem dolgozik semmit.

2014. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ráadásul bármilyen tapasztalat jobb mint a semmi.
2014. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, én is úgy gondolom, hogy bármilyen tapasztalat jobb, mint a semmi!

Valahol elkel kezdeni! :) A többit majd hozza a sors magával! :)

2014. febr. 24. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
A barátom nővére, kereskedelmi végzettséggel rendelkezik, érettségi nélkül. Elment árufeltöltőnek, nagyon jól dolgozott, majd csoportvezető lett, ott is meg voltak vele elégedve, majd osztályvezető lett. Nettó 200.000 Ft fölött keres lazán, mindezt érettségi nélkül, de neki is el kellett kezdenie.
2014. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!