Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki közmunkásként...

Dolgozik valaki közmunkásként irodai melót?

Figyelt kérdés
Akad mindig munka vagy van üresjárat is, amikor csak nézel ki a fejedből?
2014. febr. 26. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van két közmunkás, kapnak többnyire munkát.
2014. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kapnak, nálunk is vannak, szerintem nincsenek angyon terhelve, szóval van bőven szabadidejük.
2014. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon unom magam, akkor netezek. Nincs mindig munka, vannak üresjáratok, utána meg ránk szakad egy csomó különféle dolog.
2014. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyesbítsünk: irodai közfoglalkoztatás. A közmunka igazából az utcai "kényszermunka", amire a segélyezés folytatása miatt kényszerülnek az emberek. (A hivatalos oldalak is képesek rosszul fogalmazni.)

Én jelenleg irodai közfogin vagyok. Vannak üresjáratok, amikor teknikai probléma adódik vagy egyéb ok miatt nincs annyi feladat. De önmagában teljesen normális irodai munka, miközben ráadásul kultúrális program részét képezi. Igazából nem is értem, hogy miért közfogi...

2014. márc. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán, mert pár hónapra szól a szerződésed, esélyed sincs a hosszabbításra, mert akkora szükség nincs a munkádra és vannak még jelentkezők, őket is kell foglalkoztatni, a fizetésed a minimálbér alatt van. Tudom, sajnos én is ebben a cipőben járok jelenleg, kaptunk is meg nem is.
2014. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A mai 8 órában annyi feladatom volt, hogy a faluban el kellett mennem gyalog 2 helyre csinálnom 2 képet. 90%-ban minden nap ilyen.
2014. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

El kéne már törölni ezt az egész közmunka sz*rt...

Egy vagyonba kerül a lapátnyéltámasztás meg az irodai netezés az adófizetőknek!

2014. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!