Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakács szeretnék lenni, ha...

Szakács szeretnék lenni, ha beleadok mindent sikerül magam felküzdeni?

Figyelt kérdés
kissé félek tőle, mert itthon eggyáltalán nem szoktam főzni, de mivel német nyelvet kezdek majd el tanulni, mindenképpen kell egy olyan szakma, amit jól megfizetnek külföldön, de bizonytalan vagyok. Szerintetek megéri, belevágjak?

2014. márc. 2. 10:04
1 2
 1/20 anonim válasza:
Felküzdeni? Hova??
2014. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a minimum 1500euró/hó-ig!
2014. márc. 2. 21:31
 3/20 anonim válasza:
Én most fogok belevágni. Van egy féléves tanfolyam a munkaügy támogatja. Mellette csinálom az érettségit. Szerintem vágj bele. Én is külföldre szeretnék menni, csak én Angliába.
2014. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
munkaügy támogatja, tehát ingyenes? az nagyon jó lenne, mert már 4. hónapja munkanélküli vagyok, 2013 novemberében érettségiztem(matek az nehéz volt!), de az a félév az kevés szerintem hogy megtanuljuk rendesen :/gundelben 1 éves a suli, szeptemberben kezdődik, és heti 2 nap van, 6-6óra.
2014. márc. 4. 10:02
 5/20 anonim válasza:
Igen ingyenes, alapból 625ezer lenne. És féléves. A bérletet 100%ig támogatják, és kapunk havonta 65ezer bruttót. Szóval szerintem nagyon megéri. Én alapból szakács szeretnék lenni.:)
2014. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Lehet ott egy éves, de itt heti 5nap van 8órában. És azt mondták nagyon intenzív lesz, és igazoltan is csak keveset lehet hiányozni. Érettségi miatt kell nekem majd úgy 8-9nap. Érettségi + évvégi vizsga.
2014. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
basszus ez marha jó :) érdekelne, melyik munkaügyi központba mentél be? mit kellett elintézni? akkor megyek azonnal, diákom is lejárt :D
2014. márc. 4. 15:08
 8/20 A kérdező kommentje:
amugy ez most tényleg igaz? állják a képzést az oké, de hogy még az utazást is, ráadásul havi 45ezer forint az nem kevés.
2014. márc. 4. 15:11
 9/20 anonim válasza:
Hát én is nagyon örültem neki. De ez Szekszárdon lesz. Nem tudom merre laksz. Bementem munkaügyibe, és mondták hogy menjek majd felvételire. Személyi kell, iratok, bizonyítványok stb. Kitöltöttem egy kis lapot, és ennyi volt. És kiderül felvesznek e. Április 4.-én indul a tanfolyam, ha nem késik. 18 fős.:)
2014. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát ezen most besz@rok:D Szekszárd ide nekem olyan messze van mint makó jeruzsálemtől, de pesten rengeteg szakács tanfolyam közül választhatok. Be fogok menni a nagykátai munkaügyibe, habár ápr.17én kell majd mennem(jan25én voltam). Ez képzés nektek egy normális szakács suliban zajlik? Remélem itt is lesz ilyen, mert akkor elvégzem a tanfolyamot, mellette egy gyors németet, aztán már küldöm is szét az önéletrajzomat az osztrákokhoz, hátha akad akinek kell egy pályakezdő, ha nem akkor is lehet mosogatni 300ezerért ;)
2014. márc. 4. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!