Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek, úgy érzem félbetör...

Mit tegyek, úgy érzem félbetört a karrier utam?

Figyelt kérdés

Egy cégnél nagyon jól kerestem egyetemről kikerülve. Nagyon sokszor kerültem megalázó helyzetbe, egymásnak ellentmondó információkat kaptam, nem éreztem jól magam, eljöttem. Most máshol helyezkedtem el, de nagyon keveset kapok, viszont jobbak a körülmények. Mit csinálnátok a helyembe fiatalon?


Inkább egy keményebb munkahelyre mentek, amit nem élveztek, de sokat kerestek, vagy egy nyugodtabbra, ahol nem kerülget a szívinfarktus, viszont a fizudból éppen hogy megélsz? Adjatok tanácsot kérlek mit csináljak, mert képtelen vagyok eldönteni.



2014. márc. 4. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:

"Inkább egy keményebb munkahelyre mentek, amit nem élveztek, de sokat kerestek"


Nem az a lényeg, hogy sokat keresel, hanem, hogy kiváló munkatapasztalat. Tehát ezt kell csinálni 3-5 évig, elvégre fiatal vagy, bírod, aztán utána hátralévő életedben megélhetsz ebből az önéletrajzból, és már a könnyű, jó munkák is sokat fognak fizetni utána.

2014. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És honnan tudom eldönteni, hogy ott ahol vagyok kiváló munkatapasztalatot ad? Bocsi, de tök hülyének érzem magam ezekhez.
2014. márc. 4. 08:17
 3/7 A kérdező kommentje:
amivel a munkám jár: nylevet használom napi szinten és lehet kapcsolatokat építeni, kérdés, hogy neten keresztül ezek a kapcsolatok mennyire érnek valamit később. És mennyi időt érdemes eltölteni egy helyen?
2014. márc. 4. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban írd le, hogy milyen munka, milyen szakterületen.
2014. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a kemény munka kifizetődőbb. egyetem után én is egy multihoz mentem, nem egyszer maradtam bent az irodában napi 12 órát, folyamatos stressz, a párommal is csak hétvégente lehettem,ill. együtt aludtunk. 6 évet nyomtam így le,de a megspórolt összegből tudtunk venni egy lakást,és tudtunk családot alapítani. a baba után másik munkahelyet kerestem, ahol nem keresek annyit, de így is megélünk, és sokkal kiegyensúlyozottabb az életünk. én vm hasonlót tanácsolok neked is, kivéve ha neked nem fontos egy saját ingatlan, vagy egy saját autó.
2014. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"És honnan tudom eldönteni, hogy ott ahol vagyok kiváló munkatapasztalatot ad? Bocsi, de tök hülyének érzem magam ezekhez."


Nem mondtad még, hogy mi a szakmád.

Minden szakmában vannak nagy, komoly cégek az országban (leányvállalatok), általában ezek dolgoztatnak a legkeményebben és fizetnek cserébe a legtöbbet.

2014. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pénzügyi területen dolgoztam.
2014. márc. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!