Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai vendéglátásban ezek...

Ausztriai vendéglátásban ezek a munkakörök mit is takarnak?

Figyelt kérdés

Chef de partie

Chef de rang

Entremetier

Restaurantfachmann

Ordinationshilfe

Souschef

Patissier


Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét, mindenkinek fog menni a zöld kéz!



2014. márc. 5. 08:24
 1/3 anonim válasza:
Ha még a munka nevét sem tudod lefordítani, ne járasd le magad. Semmi esélyed.
2014. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dolgoztam már külföldön, van nyelvvizsgám,és jól is beszélem a németet, eddig is pincérkedtem és nem volt gond. szimplán csak ezekkel a kreált munkakörökkel nem vagyok tisztában
2014. márc. 7. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Részlegvezető, vagy party-séf. Halas, húsos, köretes, desszertes részlegek vezetői (vagy egy-egy ember).

Fő pincér

Kezdőszakács

Éttermi szakember(bárpultos+barista+mixer stb)

Kordinációs kisegítő( ezt úgy képzeld el mint aki a strandon a belépőt szedi vagy valami hasonló)

Sous chef: a séf általános helyettese. Ma sokszor úgy működik, hogy van egy névleges séf, de a konyhát valójában - fizikailag és gyakorlatilag és felelősség szempontjából is - a sous chef viszi, azaz ez ma egy hangzatos név rengeteg munkával.

És a cukrász

2014. márc. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!