Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan alapítsak szállítmányoz...

Hogyan alapítsak szállítmányozós/ kamionos céget? Megéri?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy veszek egy olcsó furgont, hirdetem magam és a fuvarokból bejövő pénzből új járműveket veszek.

Az hogy egyedül egy kamionnal az hülyeség?



2014. márc. 10. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
És ki fog szerinted megbízást adni egy zöldfülű, 0 éves tapasztalattal és 1 gépjárművel rendelkező noname furgonosnak?
2014. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az...
2014. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértem hogy neked 15 éves fejjel az jön le hogy ennyiből már meg is van a jó biznisz, de a valóságban ez százszor bonyolultabb procedúra. Szerintem egyik szállítmányozó cég sem úgy kezdte hogy volt egy sofőr meg egy furgon...
2014. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

"Szerintem egyik szállítmányozó cég sem úgy kezdte hogy volt egy sofőr meg egy furgon..."


A Waberers speciel így kezdte, és azért elég okésan eltengődik..

2014. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A Waberers speciel így kezdte, és azért elég okésan eltengődik.."


Tök más világot élünk azóta. A Somogyi is úgy kezdte hogy ellenállásokat árult egy garázsból, de hidd el, ma senki nem lenne belőle milliárdos már.


Egy ilyen alulról jövő szállítmányozó cégnek kb nulla az esélye az első 3 évet túlélni. Hacsak nincs egy folyamatos megrendelőd!

2014. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha alvállalkozóként kezdek?
2014. márc. 11. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Így nem működik ahogy írod - de azért ezeket a Waberer's egy kamionnal kezdte című sztorikat sem kell feltétlenül elhinni, az újságpapír meg a weboldal sokmindent elbír. :-)


Alapvetően a szállítmányozási piacon iszonyat nagy árverseny van, ha pedig embereid lesznek, azokkal külön foglalkozni kell, különben a szemedet kilopják - legegyszerűbb módja, hogy az autóiddal saját zsebre dolgoznak.


Tőke kell hozzá, nem is kevés.

2014. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!