Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 év folyamatos munkaviszony...

3 év folyamatos munkaviszony után mennyi az az időszak, ami alatt nem baj hogy nincs munkám? Félek, ha túl sokáig nem alkalmaznak valahol, a HR-esek fél év vagy annál több kihagyás után fel sem hívnak majd. Szívesen várom HR-esek válaszát is.

Figyelt kérdés
28 éves villamosmérnök vagyok. 2010 októbertől folyamatosan volt munkám 2013 augusztusig. két munkahelyen dolgoztam. utána 3 hónapra kimentem dolgozni külföldre. Mérnökként dolgoztam mind külföldön mind Magyarországon. tehát 3 év munkaviszonyom van. 2014 március a negyedik hónap amikor nincs munkám. Azóta nem találok sajnos. Sok állásinterjún voltam, de nem jön össze egyik sem. sajnos olyan munkakörökre hívtak be amiben nincs szakmai tapasztalatom, így nem vettek fel.

2014. márc. 10. 22:41
 1/3 anonim válasza:
Ne írj pontos időpontokat az önéletrajzodba, csak időtartamokat.
2014. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, de ha időtartamot írnék, akkor is rákérdeznének állásinterjun, hogy mikor fejeződött be az előző munkaviszonyom. ha kiderül pl 2014 májusban vagy augusztusban hogy 2014-ben még nem is dolgoztam, az gázos lehet..?!
2014. márc. 11. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h rákérdeznének, de egyébként 2-3 hónap munka nélkül nem vészes. Azért mérnök állásoknál (meg sok egyébnél is) amíg egy pozícióra felvesznek vkit, az 1-2 hónap is lehet. Sok jelentkező, többkörös interjút, pár álláshirdetés nem jön össze, akkor kezdhetsz mindent elölről, gyorsan megvan az a pár hónap. Amúgy nem hiszem, h belekérdeznének h pontosan mikor
2014. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!