Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok olyan külföldi állásköz...

Tudtok olyan külföldi állásközvetítőket mondani, ami megbízható? Angliába szeretnék menni dolgozni, és nem szeretném, ha átvernének. Olyat is írhatnátok nekem, ami biztos átverés.

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

magyar állásközvetítők 90%-a átverés. Az olyanokat, hogy

londonimagyarok

magyaroklondonban és hasonlókat felejtsd el.. mind kamu..


Angliában vannak angol munkaközvetítő cégek amik jók. AZok nem vernek át. Én elégedett voltam velük, és a párom is.

2014. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Angliába közvetítő magyar ügynökségek 99.99%-a kamu! Egyéb magyar irodák, mint a londonimagyarok, iránylondon, stb, nem ad munkát, csak szállást adnak. 3 hónapig laktam a londonimagyaroknál, kezdetben megfelelő volt, de amint adódott jobb hely, léptem tőlük.
2014. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A KG egy jó közvetítő cég, én rajtuk kereszül kaptam szerződést hajóra, minden úgy ment, ahogy mondták. Fizetni csak akkor kellett, amikor már ott volt az orrom előtt a munkaszerződés.
2014. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Munkaszerződést is lehet kamuból osztani sajnos. Egyik ismerősöm így jött ki, szerződése volt, meg minden. Mikor kiért az éjszaka közepén, azt se tudták, hogy jönni fog. Csak a jóindulatuknak volt köszönhető, hogy azon az éjjel nem az utcán kellett aludnia még jónéhány társával együtt. Ezért jöttem én ki párommal cég nélkül.
2014. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg azért mentem velük, mert előtte leinformáltam őket és mert interjúztam az egyik leendő felettesemmel is. Ezért mondom, hogy ők megbízhatóak.
2014. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!