Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Workaway (pont) info-ról...

Workaway (pont) info-ról vélemény? Nem átverés?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Még csak tervezem kipróbálni de mért lenne átverés? Olyan oldal mint a Vatera, csak összehozza az embereket. Mint az eladók között a csalók, nyilván itt is vannak baltás gyilkosok akiktől nem szabadulsz, de azért kicsi rá az esély... ;)
2014. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia. Azóta sikerült megtudnod vmit róluk? Én is most leltem rájuk.
2014. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2014. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2014. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze. Hivatalos, egyértelműen. Le kell tenned pár ezer forintot, h teljesen kihasználd az oldalt. (üzenetek,stb).

Ennyit megtudtam. :) szóval nem átverés, ez valóban egy 'közvetítő', ami önkéntes munkákat kínál.

2014. ápr. 6. 10:15
 6/7 anonim válasza:
Nekem egy ismerősöm többször is volt már vele külföldön és nagyon bejött neki. Nem átverés :)
2014. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én voltam kint október-decemberben workawayel, nem átverés, nagyon jó tapasztalataim voltak. :) A feedbackek által többet is megtudhatsz arról, hogy a hely mennyire neked való. :)
2016. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!