Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes-e megpályázni egy...

Érdemes-e megpályázni egy logisztikai állást, ha némi gyakorlattal már rendelkezem, a szükséges diplomát viszont csak jövőre szerzem meg?

Figyelt kérdés
Asszisztensként dolgozom egy cégnél 3 éve, és rendszeresen segítem a logisztikai osztály munkáját, helyettesítek is, ha szükséges. Erre az állásra bölcsész diplomával jelentkeztem, mert azzal sok mindent kezdeni nem tudtam... ezért másoddiplomaként nemzetközi gazdálkodást tanulok levelezőn. Logisztikai gyakorlatom tehát tulajdonképpen van, csak sajnos nem abban a munkakörben dolgozom, előrelépési lehetőséget pedig nem igazán látok. Lehet bármi esélyem egy logisztikai állásra, vagy jobb, ha kivárom a hátralévő 1 évet, mielőtt váltanék? Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata?
2014. márc. 12. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Pályázd meg, nincs vesztenivalód. Az önéletrajzban pedig a pozícióra hegyezd ki a részleteket, illetve egy jó motivációs levél is sokat dob a pályázaton, amibe olyan apró, de fontos részleteket is beleírhatsz, amik az önéltrajzba nem illenek.
2014. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!