Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Heti 3 nap 1 hónapig 8 órában....

Heti 3 nap 1 hónapig 8 órában. Mennyi fizetést kérjek?

Figyelt kérdés
Multinál ügyfélszolgálatos munka. Eddig jutalékban voltam, de mivel megyek gyesre és jövő hónaptól táppénzre akartam menni, felajánlották, hogy maradjak még heti 3 napot egy hónapig. Mivel sanszos, hogy így nem lesz meg az a jutalék amit szoktam termelni, így úgy gondoltam, hogy fix pénzt kérek. De nem tudom mennyit. Segítsetek...eddig átlagban megkaptam a 150 -et jutalékkal úgy, hogy heti 5-6 napot dolgoztam 12 órában.
2014. márc. 13. 06:37
 1/5 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbben akkor ennek az összegnek a 3/5-e :)
2014. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha matekozni akaruni akkor se a 3/5-e mert most 8 oraban lesz, es nem 12-ben minglt elotte.


A jutalekod valoszinuleg aranyosan valtozik majd a csokkentett oraszammal egyutt - es nem hiszem, hogy fix bert ki lehetne harcolni ilyen helyen, foleg Magyarorszagon, ahol 100 masik atveszi helyetted a telefont 2 oran belul.

2014. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azért írtam a 3/5-t, mert bár tisztában vagyok a munkaidő különbséggel és matekozni is tudok (pénzügyi területen dolgozom, elemző vagyok, a fejszámolás is megy :)- mert azt feltételezem, hogy ha már a munkáltatód szeretne maradásra bírni, akkor fontos vagy és a munkád is értékes.

Mindenesetre olcsóbb fajlagosan, mint egy újat betanítani és várhatóan csökkentett munkaidőben is tudod hozni az eddig megszokott színvonalat, ami bizonyára magasabb, mint egy kezdőé lenne akár 12 órában is.

Ezért célszerű valamennyivel többet kérni, mint az arányos.


...az már egy másik kérdés, hogy valószínűleg már eldöntött dolog, hogy milyen feltételekkel foglalkoztatnának a megváltozott helyzetben.

2014. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Celszerunek celszeru a kerdezo szempontjabol, de az egesz kepet nezve kb. korberohogi a multi, ha elorukkol ilyen keressel.


Betanit valakit, aki utana 12 orazik es 5-6 napot visz helyette.

Na meg persze, hogy felajanlottak, hogy ne menjen tappenzre, mert akkor meg semmit nem dolgozna es akkor is penzbe kerul, igy legalabb dolgozik meg valamennyit :)

2014. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pénzbe kerül és nem dolgozik????

Az első 15 napon (vagy amennyit a kollektív szerződése megjelöl)- aztán miért kerülne neki pénzbe mégis?


Nézd kérdező én 1. és 3. válaszolóként arról tudtam neked beszámolni, hogy nálunk hogy megy (multi- bankcsoport).

igaz, hogy pénzügyi elemző vagyok, de nálunk is vannak callcenterek és igenis vannak jól dolgozó megbecsült, tapasztalt kollegák ott is és igenis vannak olyan helyzetek, amikor a munkáltatónak is érdeke megtartani valakit valamiért.


Én a legjobbakat feltételeztem.

A velem ellentétes állásponton lévő válaszoló is biztosan ki fogja fejteni, hogy ő milyen típusú multinál tapasztalta ezt negatív hozzáállást- biztosan van ilyen is.

2014. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!