Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúról hangfelvételt...

Állásinterjúról hangfelvételt honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan emberrel történt állásinterjú hangfelvételéhez szeretnék jutni, ahol az illető személyt végül felvették az állásra.


Csak hogy lássam már mit tudnak az ilyen emberek, amit én nem.


2014. márc. 15. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Múlthéten tankoltam egy Saskői MOL kútnál és elfelejtettem hogy hogyan köszöntem el. Jó napot vagy Jó estét..? Hangfelvételt tudnál róla szerezni? Emiatt nem tudok aludni.
2014. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Jobban képzettek például.
2014. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ők nem tesznek föl hülye kérdéseket.
2014. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Szebben néz ki nálad, jobb a megjelenése, szexuális vágyat ébreszt, de kisebb tudású nálad, gyengébb a dumája = ebben az esetben is őt veszik fel és nem téged!



Ez pont olyan, mint szóbeli vizsga:

A hölgy félig kigombolt felsőben 5ből 2 kérdésre semmi választ nem ad, 1et nagyon jól tud, 2hőz pedig hozzátud szólni = 4es! Utána panaszkodik, hogy végig a melleit bámulták azok a bunkó parasztok :)

"Én" 5ből 4re tökéletes választ adok (közlik is velem, eddig tökéletes), 1 kérdésre hiányos a válasz = 3 újabb kérdés a kegyelem 2esért! Majd megszavazzák, hogy a 2est azért megérdemlem...

2014. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1000 féle állás van, mindegyik interjún mást kérdeznek, egyébiránt pedig tudtommal nem túl legális ilyen felvételt csinálni, de ha készül is, akkor sem adják ki 3. személynek.


nos, a sikeres interjú titka hogy szakmailag felkészült legyél, lássák rajtad hogy érdekel az állás és vannak ambícióid.

a legutolsó interjúm óta lassan 2 év telt el, és leginkább az maradt meg bennem hogy egy jó hangulatú beszélgetést folytattam a mostani főnökömmel. sőt, még egy kis humor is belefért.


nem kellenek szuperképességek, de el kell tudni adnod magad.

2014. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!