Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó vagy légi irányító?

Programozó vagy légi irányító?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
te melyiket választanád?
2014. márc. 15. 22:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Programozó. Ott nem kockáztatom több száz ember életét.
2014. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

légiforgalmi irányító!

bár való igaz, hogy emberéletek múlnak rajtad, és ez baromi nagy stressz

2014. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk függ attól is, hogy közel körzetis vagy, vagy a toronyból irányítod a gépeket fel le szállásnál, vagy pedig egész Magyarország légterét te irányítod. Közelkörzetis az azért jobb mert ott csak a reptértől egy szabálytalan 90Km-es körben irányítod a gépeket, adod át a leszállópályáknak veszed át tőlük, vagyí irányítod őket a kilépőkapukhoz. Mondjuk én gyakoroltam a közelkörzetis irányítást kb 45 percet sikerült nyomnom és 33 gépet irányítottam jól.
2014. márc. 17. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, a szimulátoron én is nagy király vagyok :D

de miért nem próbálod ki élesben? menj el tesztre, majd elválik, kötél idegeid vannak-e:

[link]

2014. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Programozóból Dunát lehet rekeszteni, nagy a verseny, nagyon hosszú, fárasztó napokkal jár, a pénz is bizonytalan.

A légiforgalmi irányítóé egy hivatás, nagyon nehéz bekerülni, biztos pénz, kiszámítható beosztás. Akinek egyáltalán eszébe jut hogy emberéletekről van szó, biztosan alkalmatlan a feladatra. Kiváló stressztűrésre van szükség, gyors gondolkodásra, pillanatok alatt kell döntéseket meghozni.

2016. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!