Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Február közepén elkezdtem...

Február közepén elkezdtem dolgozni az FLP-nél. Az üzletem beindult, kb.10 pontot elértem. Vártam a fizetést most márciusban, de semmi. Hogy működik ez? A "vezetőim" csak ködösítenek és kitérnek a kérdés alól. Mikor lesz tényleges jövedelmem ebből?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2014. márc. 18. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

...gondolom, ha a teljesítésről kiállítottad a számlát és az ott megadott teljesítési határidőre valószínűleg ez a cég is fizetni fog.

ha nem, akkor még mindig küldhetsz felszólítást.

2014. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Amint kiváltottad a vállalkozóit és kiállítottad a számlát és annak az ellenértéke megérkezik a számládra.

Egyéb esetben levásárolhatod a "jövedelmedet" nagyon jó termékekre :-)


A kb. értéket egyébként hogy írod fel a kiállított számlára és mekkora összeget takar 10 pont, amiből levonva a költségeidet, kijelenthető,hogy az üzlet beindult (azaz erdményesen működik)?

2014. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
MI az az FLP???
2014. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
nincs több kérdésem... :)
2014. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

FLP = Forever Living Products

(Aloe Vera)


"Mikor lesz tényleges jövedelmem ebből?"


Széles mosoly a részemről.

2014. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ezt buktam? Hagyjam abba ezt az "üzletet", illetve később beválhat?
2014. márc. 19. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Szia!Ez egy jó lehetőség és az nagyon szép teljesítmény, ha kezdésre már 10 pontot elértél.Gratulálok!Március 14-től már meg tudod nézni az interneten a díjelszámolásodat, hogy mennyit kerestél, illetve személyesen a központban is le tudod kérdezni.Attól függ, hogy milyen struktúrában érted el a 10 pontot, egy részét biztosan le tudod vásárolni, de lehet, hogy van , amit csak leszámlázni tudsz.A "vezetőid" ezt nem mondták el, nem segítenek? Pedig ez a dolguk. Az FLP egy korrekt cég, mindig kifizeti az elvégzett munkát. Sok sikert!
2014. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

És ebből általánosít a sok szerencsétlen.

Nem tudom ez melyik "csapat", bár én ezeket csapatnak sem nevezném.

Ki a felsővonal? A nagyobb vezetőkre gondolok nem a kis jóskapistákra, akik tegnap kezdték az egészed.

De ahogy előttem is leírták, hogyha van kódod, akkor bármikor lekérheted a díjelszámolásod. Ha telefonon kéred, akkor elküldik levélben a címedre.

Feltéve, hogy regisztrálva vagy. Regisztrálva vagy egyáltalán?

2014. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Mi a helyzet? megoldódott már a problémád? Mivel nem a vezetőidnek dolgozol, így a fizetést sem tőlük kapod. Te az FLP-vel vagy kapcsolatban, természetesen ő fizet. Mindenképpen a cég központi irodájában érdeklődj!
2014. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Bár már több éves kérdés, de leírom mert elég félreérthető.

Gratulálok a 10 ponthoz, ha még benne vagy az üzletben kérdező, már valószínűleg igen stabil üzleted lehet.

Nos a 10 pontból fizetésed akkor van, ha regisztráltakból jött össze a 10 pont 90% a.

Ugyanis a saját részre történő vásárlásból a szintnek megfelelő +% a kezdő üzleti szinten ez 5% a termék árából kerül levonásra. És a többi árrés.

Ha új indulókból lett a pont, akkor az NDP bónusz biztosan ki lett fizetve.

Ami így igencsak szép összeg. Még kezdő szinten is.

Viszont ha azonos szinten lévő frontból, vagy mélységből van a pont, sajna ott a difi 0. Így ebből nincs jövedelem.

Teszem azt aki 1.szinten van, és 1.szintű forgalmazói vannak. Azon forgalmazók forgalmából nincsen profit, amíg 2 es szintű forgalmazóvá nem válsz.

Viszont, teljesíteni kell az aktivitást a mennyiségi bónuszhoz.

2019. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!