Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyek, ha nagy leszek?

Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsán hangzik, hogy itt kérek tanácsot, de halvány lila gőzöm sincs, hogy hova menjek továbbtanulni, pedig lassacskán már el kéne dönteni. Kedvenc tantárgyam nincs, de jó vagyok nyelvekből (német,angol), történelemből, magyarból, egy picit a matekhoz is konyítok(de tényleg csak egy kicsit).Nem vagyok az a beszédes fajta, de akiket jól ismerek, azokkal nagyon jóban vagyok, sokszor kérnek tőlem tanácsot, támogatom őket, és ha szükséges lelki vigaszt nyújtok. Szeretek kritizálni(nem csak rosszindulatból). A "részletek embere vagyok", maximalista.

Eddig nem találtam semmilyen olyan szakmát, ami tetszene. Remélem tudtok valamit tanácsolni...



2014. márc. 21. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kéményseprő
2014. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már abból is van elég, humorzsák...
2014. márc. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!