Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék gyorsabban és...

Hogyan tudnék gyorsabban és pontosabban dolgozni?

Figyelt kérdés
Diákmunkázom, árufeltöltést vállaltam. Arra panaszkodnak, hogy lassú vagyok, és amikor megpróbálok sietni egy csomó mindent elrontok! Mit csináljak?
2009. dec. 17. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sehogy, ilyen vagy. plusz én nem akarok látatlanba vádaskodni, de szerintem akkor is ezt mondanák, ha fénysebességgel csinálnád.

egy ideig tűrd el a panaszkodásaikat, de közben próbálj keresni valami mást.

2009. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tényleg lassú vagyok, de nekem már kicsi korom óta ez a bajom. De mégis azért valamit nem lehetne csinálni?
2009. dec. 17. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj jobban oda+fejleszd az erőnlétedet,egy idő után belejössz,de amúgy ha ez nem lenne,hidd el akkor is cseszegetnének,csak mással,m addig is nem őket b@szogatják! Amúgy tényleg vannak jobb diákmunkák is ennél,v máshol nem volt hely?
2009. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az a gond, csak fősulin most olyan az órarendem, hogy csak az éjszakai meló jött szóba. Amint jobban lesz időm, mást fogok keresni, amúgy meg cikinek sosem éreztem, mindenki csodálkozik ezen, de engem úgy neveltek, hogy a munka sosem szégyellnivaló :)

Egyébként a cseszegetés meg totál emberfüggő, van aki abba is beleköt hogy fogom a terméket, szóval...

2009. dec. 17. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1. igazuk van

2. nincs


1: kérd meg őket, mutassák/mondják, hol tudnád hatékonyabbá tenni a ténykedésed, ill. hogyan kell gyorsan csinálni a gyakorlatban. Tudod, sokan szeretik osztani az észt, miközben esetleg nincs is nekik. Ezek ilyenkor elhallgatnak. Az építő kritika meg hadd szóljon, jól jön.

2: lásd 1.

2009. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!