Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba beleírjam hogy...

Önéletrajzba beleírjam hogy 64%-ban rokkantnak lettem minősítve? Előnyöm vagy inkább hátrányom származna belőle?

Figyelt kérdés
Daganatos betegségem volt, akkor lettem leszázalékolva a műtétek és a kemoterápia miatt.Már felépültem, nem akadályoz semmiben, de tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban.Tovább nehezíti a helyzetet hogy még hivatalosan nem volt munkám, így friss munkavállalónak számítok vagyok.Szerintetek mit tegyek? 21/F

2014. márc. 26. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos hátrányod származik belőle mindenképpen, ilyen az élet nem igazságos.


Ha beleírod azért hátrány mert félnek hogy beteges leszel és nem vagy terhelhető. Ha nem írod be és mégis táppénzre szorulsz (ne szorulj rá) akkor a munkáltatód ki tudja használni hogy eltitkoltad a korelőzményt.


Végeredményben nem írod be és reméled nem lesz belőle bajod, ez a legvalószínűbb.

2014. márc. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen, ez nyomaszt engem is, de ott a mérleg másik nyelve, miszerint kapnának rám támogatást (rokkantság miatt is, és a friss munkaerő miatt is). Egy műszaki kereskedésben keresnek eladót/szerelőt, oda szeretném beadni az önéletrajzomat.
2014. márc. 27. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!