Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem találni a neten...

Miért nem találni a neten sehol nagyobb hirdetési oldalakon olyat, hogy valutát vált valaki?

Figyelt kérdés

régebben volt olyan, hogy beálltak az emberek a valutás elé, és egymás között olcsóbban váltottak pénzt.

rákerestem, hátha van magánszemély pl, van sok eurója, és forintot akar cserébe, és mondjuk sokkal olcsóbban adná mint a valutásnál.


2014. márc. 28. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az elszaporodó hamisítás miatt senkinek se éri meg rizikózni... Én sose váltanék a mai világban idegen magánszemélytől, csakis ismerőstől.
2014. márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát szerintem erre az aggodalomra a legjobb ha pl egy benzinkúton ekrül sor az átadásra és megnézik hogy hamis e a pénz!
2014. márc. 28. 13:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Pár forint eltérésért tudod ki vánszorogna el egy benzinkúthoz, és ott még kérjél is szívességet egy vadidegentől. :)
2014. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pár forint? akár több tízezer is lehet
2014. márc. 28. 13:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a pár tízezer se érné meg, ha átb.sznának, mert mondjuk hamisított a pénz.
2014. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ja hát igen, de szerintem az kiderül, látszik az a pénzen aki tapasztalt, hogy mik azok amikre figyelni kell pl
2014. márc. 28. 13:20
 7/15 anonim ***** válasza:

peldaul azert, mert penzt valtani uzletszeruen csak engedellyel lehet.


az utcan valutazas emellett eleg kockazatos (erted, egy vadidegennel uzletelsz, akar ujsagpapirral is ki lehet tomve a penzkoteg amit ad).

2014. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

'ja hát igen, de szerintem az kiderül, látszik az a pénzen aki tapasztalt, hogy mik azok amikre figyelni kell pl'


csak annyit tudok mondani erre, hajra!


teged se az eszedert szeretnek, azt hiszem.

2014. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
miért ki az akit az eszéért szeretnek?
2014. márc. 28. 13:33
 10/15 A kérdező kommentje:
vagy ezt most nem értem mit akarol ezel most mondani.
2014. márc. 28. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!