Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki sikeres a hálózatépítésben...

Aki sikeres a hálózatépítésben! Mi okom lenne nem abbahagyni az MLM-et, ha az ismerőseim közül egy sem csatlakozott?

Figyelt kérdés

Tudom keveset kérdeztem meg, mert eleve kevés is van, 20 éves vagyok, fél éve kezdtem és azóta kb embert kérdeztem meg az üzletről, egy sem csatlakozott(1 ember igen, de nem csinálja az üzletet nem is próbált ki terméket)..elhiszem, hogy az üzlet csak a nagy számok törvényével megy, de ha nincs ismerősöm akkor, honnan legyen lelkesedésem ismerkedni és tovább csinálni, ha azok közül akiknek úgy gondoltam, hogy beszállnak egyiket sem érdekelte


Amway üzletben vagyok


szkeptikusok, mlm-et a legnagyobb baromságnak tartók véleménye nem érdekel

köszönöm!



2014. márc. 30. 19:23
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
azóta kb 20-25 embert kérdeztem meg az üzletről, egy sem csatlakozott*
2014. márc. 30. 19:27
 2/33 A kérdező kommentje:
introvertártkodásom miatt, kevés olyan ismerősöm van akit van képem felhívni
2014. márc. 30. 19:29
 3/33 anonim ***** válasza:
10%
Semmi. A 20 emberből egyet sem sikerült bepalizni, akkor nem kizárt hogy valamit te csinálsz rosszul.
2014. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%

Tudom közhely, de a hiba benned van.

Én is átmentem ezen. Bezárkóztam, aztán rájöttem, hogy üres az életem. Vagy legalábbis valami hiányzik belőle. Találtam olyan célokat amik nem az mlmhez kapcsolódtak. Ez sok energiát adott majd idővel megnyíltam még jobban és megváltozott a gondolkodásmódom. Így már bátran ajánlottam az embereknek az lehetőséget is. Igaz az flp-t és nem az amway-t, de az is egy nagyon jó cég.


Ismerősöd meg úgy lehet, hogy nem otthon ülsz, hanem emberek közé jársz. Máshogy nem megy. Ez nem a fotelben ülők üzlete.


Majd ha ezt a számot megszorzod 10-zel és ezt 4-5 hónap alatt meg is keresed, akkor lesz eredménye. Addig ne várj semmit sem, mert nem is lesz.

Én is pont így dolgoz(gat)tam. Időnként amikor kedvem volt megkerestem pár embert. Végül eljutottam 120-ig csak éppen több év alatt.

Ezekből volt aki csatlakozott és olyan is aki dolgozott aztán eltűntek. Most nem is érdekli őket, de vannak új emberek.

Az ismerősi köröd úgyis kb 5-7 évente lecserélődik, csak a szívkör marad meg.


Amíg te nem nyitsz a világra, addig a világ sem fog feléd. De gondolom az amway előadásokon is elmondják, hogy ne otthon ülj hanem menj emberek közé. Ez már azért is jó, mert oldja a feszültséget. Még ha nem is foglalkozol az üzlettel, akkor is keress új ismeretségeket.

2014. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Még szponzorokkal csinálom a dolgot, mert mint mondtam lassan haladok, nem tartottam saját marketing tervet


de az a gond, hogy az ismeretségi körömben, a korosztályomat illetően nincsenek olyan emberek akiket érdekelnének a háztartási termékek, így eleve a kevesebbnél is kevesebb esélyem van őket behozni az üzletbe, még egy dolog, hogy akárhogyan nézem az árakat, sehogy sem értem, hogy mitől éri meg ez meg az a termék ilyen áron?! egyedül az LOC ami top termék és csak jókat mondanak róla, de a többi termékről még nem sikerült meggyőződnöm, nálad ez, hogy van 4es?


nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszod!

2014. márc. 30. 20:16
 6/33 anonim ***** válasza:

Te már épp elég kifogást találtál arra, hogy miért ne csináld. Keresheted még a kifogásokat, te tudod. Vagy változtatsz az életeden.


Én nem ismerem az amway termékeit azokról nem tudok nyilatkozni.

2014. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
13%

Szkeptikus vagyok igaz, de most bennem nem vélemény -abból van már sok millió-, hanem kérdés merül fel:


Ki és mi alapján gondolta, hogy ajánlja Neked ezt az üzletet?


És ő , vagy a szponzor akivel dolgozol miért nem segít ebben a kérdésben Neked, hogy ha egyszer neki is érdeke lenne hogy jobban teljesíts?


+ amit írtál az alapján, ha magad sem hiszel a termékben és a rendszer működésében, miből gondolod, hogy ez jó üzlet? És hogy leszel egyáltalán benne hiteles és sikeres?

2014. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%
Ha ilyen baromságokat akarsz rásózni az ismerőseidre, akkor hamarosan senki nem fog szóba állni veled. Több kárt okozol ezzel, mint hiszed. Ha téged felhívnálak, hogy vegyél tőlem valamit, amire semmi szükséged és az ár/érték aránya is pocsék, akkor hogy reagálnál? És ha utána még győzködnélek róla, mint egy elakadt lemezjátszó? Pártízezer forintért képes vagy magad ellen fordítani a barátaidat?
2014. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%
Hallottál már a célcsoportról? Ha nam akkor ajánlom figyelmedbe. Amikor beléptél az MLM hálózatba, nem arra kötelezted el magad, hogy az ismerőseid számát csökkented a zaklatással. Gondolkodj! Kérdezd meg magadtól, hogy milyen előnyei vannak az termékeidnek, ki számára lehet hasznos? Ha megvan a válasz keress fel ilyen embereket. Nem tuodm mit árulsz, de pl: kozmetikumok estében a szépülni vágyó hölgyeket. HOgyan? Na ez itt a nagy kérdés! Mert ugye nem véletlenül Hívják Multi Level MARKETINGNEK! Marketing alapok nélkül kissé nehéz, de erre is vannak ma már könyvek, folyóiratok. Ilyen egyszerű. De mivel 20 éves vagy, és még semmi tapasztalatod nincs az MLM szakmában, előbb ajánlanám, hogy olvass, olvass, olvass!!!!! Pl: Nógrádi Bence: Mikor leszel milliomos 1-2. Én ezzel kezdeném a helyedben.
2014. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Vagy A Rinocérosz üzletkötés című könyvét a Bencének.
2014. márc. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!