Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudok 12 évesen pénzt...

Hogy tudok 12 évesen pénzt szerezni Budapest környékén?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, Vecsésen élek, és hogy hol tudnék sürgősen, akár fizikai munkával is és legálisan pénzt szerezni?

2014. márc. 31. 18:57
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

helló!

már 13 vagyok.

a kérdés még mindig fennt áll

2014. okt. 18. 17:34
 32/40 anonim ***** válasza:

Legálisan: Sehogy se, nem vállalhatsz diákmunkát.

Illegálisan: Senki se fog ide ilyeneket komolyan írni, bűncselekményre való felbujtás lenne, ráadásul egy kiskorúnál.


End of story.

2014. okt. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
köszi...te legalább válaszoltál.megy a zöld
2014. okt. 30. 10:57
 34/40 anonim ***** válasza:
12-13 évesen nem lehet munkát vállalni ez nem India! És ott meg rabszolga munkát kapnak a gyerekek is! A játékokat meg azért nem tudod eladni mert mindent ingyen le lehet torrentezni. 60 ezer ft tudod milyen sok? Valakinek egy havi fizetése, egy 12 évesnek vagy legyél 13 tök mindegy, minek ennyi pénz? Szüleid hol vannak? Gondolom nincs fölöslegbe ennyi pénzük, te meg ennyit hogy akarsz összeszedni?Adj el amit lehet és kérd meg a szüleid segítségét, akkor talán összejön. Majd 14 éves kortól tudsz menni diákmunkára.
2014. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

A szüleim köszönöm szépen de dolgoznak.

3 testvérem van, az apám fizetése 200.000 FT körüli anyámé 95.000+családi pótlék.kb 320.000 a havi jövedelmünk, 6-an vagyunk a családban, a 2 tonnás kocsira súly adó, ruhák, kaja-pia, rezsi, ilyesmire elmegy az.Ezért szeretnék ÉN gyűjteni arra a laptopra mert a szüleim nem bírják nekem kifizetni.és ahogy leírtam HASZNÁLT LAPTOP!!!!!!!

Nem vadi újat vennék a mediamarktból...

Tehát csak így ítélkezz...

2014. dec. 2. 18:28
 36/40 anonim ***** válasza:
Két tonnás autó? Minek az nektek? Az már terepjáró vagy furgon! Az előbbi luxus, az utóbbi meg csak cégautóként célszerű.
2014. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
igen, 2 tonnás. -.- mi van akkor?
2014. dec. 18. 14:48
 38/40 anonim ***** válasza:
A felfogásod azóta sem javult...
2014. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
na! Csak a te kedvedért össze szedtem minden gondolatomat, és kitaláltam. Kitaláltam hogy szerezz pénzt 13 évesen, teljesen legálisan és járható úton. Nagyobb multiknál vissza lehet váltani pet palackokat, meg fém üdítős/sörös dobozokat. Ezeknek darabjáért akár 1-3Ft-ot is adnak. Tudom, tudom, ez elég kevésnek hangzik. DE! Semmi ok aggodalomra. Ott vannak még a formázatlan üvegek is. (sörös, boros) Ezeknek darabját akár 10-30Ft-ért is vissza veszik. Ez a tuti, nem illegális, minden további nélkül csinálhatod, erkölcsbe sem ütközik. Szerintem még ma vágj bele a vállalkozásba. Ha elég szorgalmasan csinálod össze fog belőle jönni a laptop ára.
2014. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Végre egy jó válasz, köszönöm :)
2014. dec. 25. 18:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!