Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
2 évig dolgoztam egy helyen (50 km-re a lakhelyemtől=0 szabadidő) olyan munkakörben, amihez kb. semmi közöm nincs, sem érdeklődésben sem a tanulmányaimban. Nemrég eljutottam olyan szintre, hogy mindegy hova (sajnos) csak el onnan. Ezért átmentem egy közeli céghez, ahol hasonló a munkaköröm. Mint említettem nem is érdekel, és nem is ezt tanultam. Egy példával élve kb mint ha egy pék kőműves lenne. 1 hete vagyok az új helyen de nem szeretnék ott dolgozni. Szerintetek meglépjem hogy eljövök és akkor egy szusszanással nekiállok olyan munkát keresni ami tényleg érdekel? Ti meglépnétek ezt? Nem akarok belesüppedni ebbe a munkakörbe, hogy állandóan csak ilyenre vegyenek fel. Szeretnék ebből kitörni és még ha nincs is új helyem, de eljönni onnan. Ti mit tennétek?
2014. ápr. 6. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt már egyszer megtettem - viszont nekem volt anyagi tartalékom arra az időre, amíg munkanélküli voltam.
2014. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Anyagi tartalékom nekem is van, és én is megtettem. Remélem hamarosan lesz új munkám, vannak biztató dolgok :)
2014. ápr. 9. 11:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!