Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most vállaltam el egy pizza...

Most vállaltam el egy pizza futár melót saját kocsival (Citroen c4 coupe) suli mellet csinálnám és szerintetek megéri-e a fizetés? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tehát amit kapok:

-Fix órabér ami valljuk be ló**sz 350Ft/óra

-Jattot megtarthatom

-Üzemanyagot fizetik

-Céges telefon

-Kapok napi egy pizzát

-Bejelentett munka


Szerintetek jó lesz ez, persze jattol függ, hogy maradok?



2014. ápr. 11. 15:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és vidéken van..
2014. ápr. 11. 15:58
 2/11 anonim ***** válasza:

a fizetesed az auto szervizelesere fog elmenni, ha jo jattot kapsz, talan marad is valami belole. a fix oraber 60e korul van, ez kevesebb mint a minimalber, uh. nem is ertem hogy lehet ez legalis.


katasztrofa ez az orszag, hogy a jattbol kell megelni, a sz*rhazi munkaado meg semmit nem kockaztat...

2014. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, ha nem fizetnének üzemanyagot, csak az lenne egy napra kb 4-5 ezer
2014. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
350 ft/óra??? Én diákként kerestem 500-at óránként, és az volt a legalja.
2014. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt így állják akkor érdemes kipróbálni!
2014. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kiderül mennyit adnak a kedves lakosok majd aztán eldöntöm de köszi nektek, és ja elég gyászos a "fizetés"
2014. ápr. 11. 16:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták azért ilyen kevés az órabér mer annyi jattot kapunk... Hát kiderül mennyi lesz az annyi :)
2014. ápr. 11. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a duma, hogy ne kelljen annyit fizetni. És ha kevés jattot kapsz?
2014. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 moonlightsentinel válasza:

Ismerek pizzafutárt, a jatt jóval több, mint a hivatalos fizu :) Debrecenben dolgozik, van, hogy 300-350-et is összeszed, de persze ezt úgy, hogy 12 órázik, és hétvégén is tolja...

Szóval szerintem próbáld ki, max. otthagyod :) De így, hogy fizetik az üzemanyagot (Pesten nem mindenhol fizetik), meg még céges telót is adnak, szerintem nem rossz.

2014. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem olyan rossz diákmunka ez. Nagyon sok helyen még a benzin is téged terhel. Egy pár hónapos próbát mindenképp tennék.
2014. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!