Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet begyorsítani a...

Hogy lehet begyorsítani a pénz keresési folyamatot? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most regisztráltam a neobuxra, és ez a napi pár forint elég kevéske. Itt gyakori kérdéseken sokan azt írták, hogy havi szinten 2-300 dollárt is keresnek de hogyan? Meg befektetésről is olvastam (nekem úgy hirdették az oldalt, hogy nem kell befektetni) és milyen stratégiák vannak erre? Hozzáértő válaszokat szeretnék :) mondhatni mentort...:D
2014. ápr. 11. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

"2-300 dollárt is keresnek de hogyan?"


Álmukban, vagy 1000$ betolásával.

2014. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy többet kéne betolni mint 1000$ ,hogy napi 2-300 $ keressél, amúgy is ez a neobux kattingatós oldal már lejárt lemez, én csináltam ezt 1 aktív reffel 6 hónap alatt szedtem össze 2$ aztán abba is hagytam.
2014. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Calvin Broadus válasza:
Referralokat kell szerezni... Egy szemét piramisjáték az egész... Azt javaslom ne bäszd el ilyenekkel az időd, mert nem éri meg... Annyi pénzt én is adok neked avarlapátolásért, vagy tippszmixen is nyersz, ha minden héten megrakod a bőrszalonnát 200 forinttal!
2014. ápr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En nem nagyon tudom mi ez a neobux. De ahogy latom a valaszokat nem lehet valami ertelmes dolog..nem is azert irtam hanem azert mert latom, hogy penzt szeretnel keresni es ahogy leszurtem nem epp fizikai munkaval! En most kezdtem bele par hete egy vallalkozasba amivel komoly penzt lehet keresni nem akarok itt bele menni reszletesen mert eleg hosszu lenne levazolni egy uzleti tervet de ha erdekel a dolog csak, hogy meg hallgasd mi az nem fogod meg banni! irj itt vagy privatba udv!
2014. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tőzsde=átverés, vagy te versz át másokat, vagy téged vernek át.
2014. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!