Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendszergazdaként, közalkalmaz...

Rendszergazdaként, közalkalmazottként mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

OKJ-s műszaki info. képesítésem van, de ez igazából nem ez a lényeg, mert ~13 éves korom óta ezzel foglalkozok (Win, Linux rendszerek) csak mivel 0 hivatalos szakmai tapasztalatom van, így minden multinál meg cégnél elutasítottak. Egy suliba lenne esélyem bekerülni, mennyi nettó bérrel számoljak? 90-100?

25/F



2014. ápr. 14. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik kérdésnél 60-70k körül írta az ember, hogy annyit kap.

Szomorú, hogy 10< éve foglalkozol vele, de nem vagy képes melót találni a versenyszférában.


Szerintem még én is találnék junior rendszergazdai melót, pedig én a programozás mellett foglalkozom "kényszerből" meg hobbi szinten szerverekkel.


Persze multinál kell a diploma vagy kiemelkedő tudás, de sima kisebb cégeknél lenne meló ha értenél hozzá.


Nah megleltem bocs, 77nettót kap a gyerek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2014. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát figyelj (feketén) építettem már nagyobb rendszert is. ~200 géppel, tény, hogy java részét nem tanultam, hanem megtapasztaltam. Jártam pár állásinterjún, amiken jól szerepeltem, tesztekkel nem tudtak megfogni. De ennek ellenére _mindig_ elutasítottak. Mindenhol kérték az x év szakmai tapasztalatot. 77? Ez most komoly? Szalag mellett, 3 műszakban keresnek annyit. Tanulnék én tovább is, de arra nincs keret. :(
2014. ápr. 14. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

programozó vagyok, vagy jobb néven fejlesztő.

Tudod milyen végzettségeim vannak? van 3 okj, egyik egy fos szoft üzemeltetői, meg rendszerprogramozói ill média tech. asszisztens.


mind okj, nuku fősuli. Mégis találok folyamatosan melót, kapok bejelentett melót is, jönnek a maszek melók is, sokszor nem bírom, már annyi van, vissza kell utasítanom.


Szabadidőmben sokat tökölök, fejlesztem magam, így naprakész vagyok. Ezért bővül folyamatosan a szaktudásom, és referenciában sincs hiány.


Ha te is így csinálod, akkor kellene találj melót.

2014. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahova én jártam, ott annyit keresett a rendszergazda, hogy egy nyilvános wc-ben találták meg ittasan, aztán volt hogy egyre többet elkésett, végül azonnali hatállyal felmondtak neki.
nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!