Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pizzaszakács interjún mire...

Pizzaszakács interjún mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A héten megyek interjúra, pizzaszakács pozícióra. Hogy készüljek fel rá szerintetek? Nem tudom jó ötlet-e bemagolni csomó receptet, elvégre úgyis az ottani standard alapján kell majd dolgozni, de akkor mégis..? Köszi:)
2014. ápr. 14. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakmai tapasztalatokra lesznek kíváncsiak.
2014. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tanulni, készülni akarsz rá, akkor ilyen alapstandard dolgokat tanulj meg, hogy mi van egy Athén, egy Hellász, egy Hawaii egy Prométeus, stb. pizzán, van jópár ilyen, amit minden pizzéria ugyanúgy nevez, lsd. Hawaii = ananászos pizza.
2014. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyakorlatot fogjak nezni, nem azt, hogy fejbol milyen pizzat tudsz.Ahany hely, annyi recept meg elnevezes.

Tapasztalatbol mondom

2015. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Haha ez jó volt!:D Végül nem vettek fel szakácsnak, de mivel félig kocsma volt úgy bártendernek igen. Azóta meg annyit fejlődtem meg kapcsolatot teremtettem h ma mar Bp egyik legjobb szallodajaban vagyok a bártender :D
2015. dec. 22. 03:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!