Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogosan keresnek többet az...

Jogosan keresnek többet az értékes eszközöket tároló raktárban dolgozók?

Figyelt kérdés
Egy számítástechnikai nagykereskedésben végzek (szerintem értékes) adminisztratív, részben kreatív munkát. Az a problémám, hogy a betanított raktári dolgozóknak a felelősségre hivatkozva jóval nagyobb fizetést ad a főnököm. Én több évig, pár hónappal ezelőttig nettó 70e Ft-ot, és 10e Ft étkezési utalványt kaptam, most egy kicsit többet, ők legalább másfélszer ennyit keresnek. Én még az utcaseprőt sem nézem le, de szerintem nekem járna jóval több pénz. Mi a véleményetek erről?
2014. ápr. 17. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Jogosan keresnek többet. Ha nem tetszik, nézz új állást, vagy várj. :)
2014. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi a probléma miért nem leszel inkább raktáros?


Amikor a raktári dolgozó leejt és tönkretesz egy 200ezres eszközt, vagy valaminek nyoma vész az sokkal nagyobb gond, mintha te véletlenül elírsz valamit vagy bedarálsz egy iratot, kijavítod/kinyomtatod/újraküldöd és probléma megoldva.


Jogosan keresnek többet.

2014. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha egy pénztáros hiánnyal zár, azt neki is ki kell fizetnie, ennek ellenére tudtommal ők sincsenek agyon fizetve, és így is sokan és szívesen vállalják a munkát. A mostaniak, vagy mások biztosan vállalták volna a munkát 80e Ft-ért is (8 általánossal, esetleg egy szakmunkással? Örül, hogy nem kell takarítónak mennie, ha kap állást egyáltalán). Azért nem a 200e-es cuccok a jellemzőek, és hiány is ritkán van, és sokkal kevesebb. Eszem ágában sincs raktárosnak menni, még ha át is vennének, az én irodai munkámat sokkal többre tartom (bár kétségtelenül azt sem tudja ellátni bárki).
2014. ápr. 17. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, nehogy már azoknak a szerencsétleneknek jó legyen, ha már neked nem az. Mekkora undorító ember vagy te..
2014. ápr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Ne te akard eldönteni ki mennyit keres, majd a főnököd eldönti, hogy a te munkád, vagy a raktáros munkája az értékesebb számára.


Nálunk ha egy jó szakember beadja a felmondását, a főnök azzal kezdi, hogy rögtön fizetés emelést ajánl fel, csak maradjon a cégnél... ha a betanított buta munkás adja be, annyit mond, hogy viszlát!

2014. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem érzem magam sem undorítónak, sem önzőnek, és továbbra sem változott a véleményem. Nem vagyok nélkülözhetetlen szakember, de ez nem is olyan munka. Adjam be a felmondásom, hátha a főnököm ad egy 40-50%-os fizetésemelést? Ezt komolyan gondolod? Nem kell válaszolnod. Aztán ha nem ad (főleg azután, hogy egy keveset már adott nemrég), akkor mondjam azt, hogy inkább maradnék? Nem atomfizikus vagyok, de nem is aktatologató. Sok raktárban tartanak drága dolgokat, és OK, legyen emiatt magasabb a fizetés, de hadd legyek már felháborodva, hogy én meg komolyabb munkáért annyit keresek, mint egy takarító. Már rég elmentem volna, ha lett volna hová.
2014. ápr. 18. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:
de azért beléptél vagy 500 felhasználóval, hogy lepontozz mindenkit a sárga földig... :D gratulálok pontozd le ezt is! :)
2014. ápr. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fake kérdés. Te csak megerősítést vártál, nem valódi személyes véleményeket.
2014. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehet... úgy látszik, rosszul látom a dolgot.


Amúgy csak 1 felhasználói fiókom van. Kiosztottam 1-2 negatívot, na és? Jó pontokért talán jár köszönet? Ezzel a 69%-kal amúgy sem vagy versenyben, és nyilván nem csak tőlem kaptál. Amúgy kértem ezek törlését pár napja, csak még nem érkezett válasz...

2014. ápr. 21. 19:10
 10/10 dragoII válasza:
Iroda és raktár mindig összeférhetetlen, én nem mennék irodistának mert a gép mögül melegbe könnyen magyaráz, jöjjön ki és lássa a folyamatot hogy mennyi szarral jár egy átvét kamionszedés hibák javítása jegyzőkönyv áru összeválogatása a számlák-szállítólevelek alapján mondjuk 20 számla 12 raklapnyi számítástechnikai áruhoz. Kis jól vasalt ingbe parfümáradatba, makkos cipő ott venné be a saját répáját. és ez csak egy egy napra jut 15-20. Aztán valaki kijönne és baszogatná hülyeségekkel 20 kocsi után, hogy nincs egy db pecsét a számlán( ütsz a bélyegzővel aláírod), és ezért kijön valaki hisztizni mert gyöpös p*cs a gép mögül. Tartsd többre magad, de semmivel sem vagy több sőt..puhap*cs vagy, megesznek odakint reggelire a kollégák és a szállítók. :):):):):)
2014. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!