Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Főiskolán szociális munkás...

Főiskolán szociális munkás szakra szeretnék jelentkezni? szerintetek elfogok tudni vele majd helyezkedni milyen fizetésre számíthatók? 7 féléves a szak

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 19:32
 1/10 anonim válasza:
84%

Hogy témába vágjon legalább a válasz:

Szopás lesz a fizud!

2014. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
63%
Nehéz vele elhelyezkedni és kevés a fizetés, inkább menj diplomás ápolóira, olyat válassz amivel a világon bárhol el tudsz helyezkedni és hiány van belőle. Még a mérnöki, orvosi, kémia,fizika,matek szakos tanári diplomával lehet elhelyezkedni, a többi felejthető, sok ismerősöm külföldön mosogat, segédmunkás a mo.-i diplomájával. Akkor inkább tanulj egy jó szakmát.
2014. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
12%

7 félév? az hogy jött ki?

6 félév a BA és 4 félév az MA

osztatlan képzés csak jogász és orvosin van

2014. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
szociális munkásként végeztem 3 éve, a 17 fős csoportunk valamennyi tagja talált állást már az utolsó fősulis félévben. Én egy hajléktalan-szállót vezetek, de mentek csecsemőotthonba, kórházba, önkormányzathoz is csoporttársaim.
2014. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
és mennyit keres egy csövi szálló vezető?
2014. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Eleget ahhoz, hogy megéljek belőle, köszönöm szépen.
2014. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
őszintén érdekel, nem viccnek szántam.
2014. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
közalkalmazotti bértáblára keress rá,és rögtön látod mennyit keresnek a dipl.közalkalmazottak,mint csövi otthon vezető.
2014. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Igazából nem sértésként mondom, de ehhez full felesleges a 7 féléves egyetem, ami még rengeteg pénzed is elviszi. Azt a nettó 150 et megkeresed nagyjából bármivel. Csövesekkel pedig bármikor foglalkozhatsz
2014. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

lehet igazad van utolsó,. legalábbis a pénz szempontjából.

de gondolom aki ezt csinálja, szereti csinálni , szeret az embereken segíteni.

emiatt dolgozik, akár kevesebb összegért is ebben a szakmában.

le a kalappal előtted

2014. ápr. 22. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!